760613-2025 - Ergebnis
Belgien – Reparatur- und Wartungsdienste – Raamovereenkomst tot het onderhouden en herstellen van de bliksembeveiliging
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst tot het onderhouden en herstellen van de bliksembeveiliging
BeschreibungRaamovereenkomst tot het onderhouden en herstellen van de bliksembeveiliging
Interne KennungPPP0IG-9136/5857/2024/9136
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2024/9136_1