2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa a údržba vegetačních ploch Krajinka
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je správa a odborná údržba vegetačních ploch na území bývalé krajinné výstavy, plochy B (plocha pod hradem – viz příloha č. 6 – Situace řešeného území). Zadavatel pro plnění této veřejné zakázky požaduje operativní jednání do 24 hodin od zavolání. Bližší informace jsou uvedeny v harmonogramu prací, který je součástí přílohy č. 1 smlouvy, a v technické zprávě, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZa 7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Toto otevřené nadlimitní řízení bylo zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 02.02.2026 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
5. Los
Los: LOT-0001