2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pomocy dydaktycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, pełnowartościowych maszyn rolniczych, urządzeń waz z oprogramowaniem w częściach : Część I Pomoce dydaktyczne w pionie mechanizacji rolnictwa: ciągnik, pielnik 6 rzędowy, siewnik punktowy, opryskiwacz zawieszany, dron z kamerami, skaner pola, stacja pogodowa, licencja do portalu umożliwiającego monitorowanie upraw, licencja do obsługi stacji pogodowej, dostęp do portalu CulitiWise Pomoce dydaktyczne będące przedmiotem zamówienia muszą być kompatybilne z pojazdami, maszynami i oprogramowaniem posiadanym przez szkołę. Szkoła posiada rozsiewacz nawozu GASPARDO PRIMO EWICE 213 i pneumatyczny siewnik rzędowy GASPARDO ALIANTE 300 ROWS wyposażone w złącza ISOBUS umożliwiające stosowanie zmiennych dawek nawożenia i wysiewu, kontrolą sekcji i dwukierunkową wymianą danych oraz ciągnik NEW HOLLAND T7.210 wyposażony w systemy prowadzenia RTK i oprogramowanie PLM (PRECISION LAND MANAGEMENT) do zarządzania gospodarstwem rolnym. Nowo zakupiony ciągnik jak i jego wyposażenie dostosowane będą do współpracy z posiadanymi już maszynami (rozsiewacz nawozu i siewnik rzędowy) jak i planowanymi do zakupu to jest: pielnik, siewnik punktowy, opryskiwacz i skaner pola. Zakupiony dron będzie wykorzystywany do tworzenie map aplikacyjnych (nawożenia, zabiegów ochrony roślin, nawadniania, generowania map stref zarzadzania oraz modelowania terenu, pomiaru objętości biomasy, analizy rozkładu temperatury, itp.) kompatybilnych z ciągnikami i programem zarządzania gospodarstwem rolnym. Stacja monitorowania warunków atmosferycznych, glebowych i prognozowania pogody będzie wspomagać w podejmowaniu decyzji o nawadnianiu uprawy i stosowania innych zabiegów agrotechnicznych w tym z wykorzystaniem środków ochrony roślin. Stacja pogodowa zapewni transmisje danych i poprzez łączność API umożliwia pełną synchronizację systemów ciągników i programu zarządzania gospodarstwem rolnym. Uruchomienie oraz synchronizacja maszyn istniejących i zakupionych z ciągnikami i programem zarządzania gospodarstwem rolnym leżą po stronie sprzedawcy. Część II Pomoce dydaktyczne w pionie architektury krajobrazu: tomograf akustyczny, zestaw do próby obciążeniowej badającej stabilność pnia w gruncie, oprogramowanie Szczegółowo opisane w załączniku do SWZ - opis przedmiotu zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16810000 Teile für landwirtschaftliche Maschinen, 16700000 Traktoren, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 38127000 Wetterstationen, 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 33141625 Diagnoseausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Pomoce dydaktyczne w pionie mechanizacji rolnictwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, pełnowartościowych maszyn rolniczych, urządzeń waz z oprogramowaniem. Część I Pomoce dydaktyczne w pionie mechanizacji rolnictwa: ciągnik, pielnik 6 rzędowy, siewnik punktowy, opryskiwacz zawieszany, dron z kamerami, skaner pola, stacja pogodowa, licencja do portalu umożliwiającego monitorowanie upraw, licencja do obsługi stacji pogodowej, dostęp do portalu CulitiWise Pomoce dydaktyczne będące przedmiotem zamówienia muszą być kompatybilne z pojazdami, maszynami i oprogramowaniem posiadanym przez szkołę. Szkoła posiada rozsiewacz nawozu GASPARDO PRIMO EWICE 213 i pneumatyczny siewnik rzędowy GASPARDO ALIANTE 300 ROWS wyposażone w złącza ISOBUS umożliwiające stosowanie zmiennych dawek nawożenia i wysiewu, kontrolą sekcji i dwukierunkową wymianą danych oraz ciągnik NEW HOLLAND T7.210 wyposażony w systemy prowadzenia RTK i oprogramowanie PLM (PRECISION LAND MANAGEMENT) do zarządzania gospodarstwem rolnym. Nowo zakupiony ciągnik jak i jego wyposażenie dostosowane będą do współpracy z posiadanymi już maszynami (rozsiewacz nawozu i siewnik rzędowy) jak i planowanymi do zakupu to jest: pielnik, siewnik punktowy, opryskiwacz i skaner pola. Zakupiony dron będzie wykorzystywany do tworzenie map aplikacyjnych (nawożenia, zabiegów ochrony roślin, nawadniania, generowania map stref zarzadzania oraz modelowania terenu, pomiaru objętości biomasy, analizy rozkładu temperatury, itp.) kompatybilnych z ciągnikami i programem zarządzania gospodarstwem rolnym. Stacja monitorowania warunków atmosferycznych, glebowych i prognozowania pogody będzie wspomagać w podejmowaniu decyzji o nawadnianiu uprawy i stosowania innych zabiegów agrotechnicznych w tym z wykorzystaniem środków ochrony roślin. Stacja pogodowa zapewni transmisje danych i poprzez łączność API umożliwia pełną synchronizację systemów ciągników i programu zarządzania gospodarstwem rolnym. Uruchomienie oraz synchronizacja maszyn istniejących i zakupionych z ciągnikami i programem zarządzania gospodarstwem rolnym leżą po stronie sprzedawcy.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16700000 Traktoren, 16810000 Teile für landwirtschaftliche Maschinen, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część II Pomoce dydaktyczne w pionie architektury krajobrazu:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, pełnowartościowych urządzeń waz z oprogramowaniem Część II Pomoce dydaktyczne w pionie architektury krajobrazu: tomograf akustyczny, zestaw do próby obciążeniowej badającej stabilność pnia w gruncie, oprogramowanie Szczegółowo opisane w załączniku do SWZ - opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Beschreibung der Optionen: nie dotycy