See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów, części, urządzeń i wyrobów komputerowych na potrzeby IMGW-PIB
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. Opis części zamówienia: 1. Część nr 1 zamówienia – Dostawa akcesoriów komputerowych, tj.: 1) mysz przewodowa według specyfikacji „MYSZ1” w liczbie 24 szt.; 2) klawiatura przewodowa według specyfikacji „KLAW1” w liczbie 26 szt.; 3) klawiatura bezprzewodowa według specyfikacji „KLAW2” w liczbie 20 szt.; 4) mysz bezprzewodowa według specyfikacji „MYSZ2” w liczbie 26 szt.; 5) głośniki przewodowe według specyfikacji „GLOS” w liczbie 63 szt.; 6) napęd optyczny Blu-ray według specyfikacji „BLURAY” w liczbie 1 szt.; 7) nagrywarka dvd według specyfikacji „DVD” w liczbie 9 szt.; 8) słuchawki przewodowe nauszne z mikrofonem według specyfikacji „SLUCHAWKI1” w liczbie 50 szt.; 9) słuchawki bezprzewodowe nauszne z mikrofonem według specyfikacji „SLUCHAWKI2” w liczbie 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 1 zamówienia; 2. Część nr 2 zamówienia – Dostawa dysków serwerowych, tj.: 1) dysk serwerowy SSD według specyfikacji „DYSK AWOS” w liczbie 32 szt.; 2) dysk serwerowy SAS według specyfikacji „DYSK SAS” w liczbie 26 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 2 zamówienia. 3. Część nr 3 zamówienia – Dostawa pamięci oraz nośników danych, tj.: 1) nośnik danych według specyfikacji „PENDRIVE” w liczbie 200 szt.; 2) dysk zewnętrzny według specyfikacji „DYSK ZEWN 5TB” w liczbie 4 szt.; 3) dysk zewnętrzny według specyfikacji „DYSK ZEWN 16TB” w liczbie 3 szt.; 4) pamięć RAM według specyfikacji „RAM32GB 1” w liczbie 16 szt.; 5) pamięć RAM według specyfikacji „RAM16GB 1” w liczbie 7 szt. 6) pamięć RAM według specyfikacji „RAM32GB 2” w liczbie 6 szt.; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 3 zamówienia; 4. Część nr 4 zamówienia – Dostawa urządzeń do EZD, tj.: 1) skaner dokumentów według specyfikacji „SKANER DOK” w liczbie 8 szt.; 2) drukarka etykiet według specyfikacji „DRUKARKA ETYKIET” w liczbie 38 szt.; 3) czytnik kodu kreskowego według specyfikacji „CZYTNIK KODU” w liczbie 20 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 4 zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 503383-2025
Interne Kennung: WZP-262-26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 30234600 Flashspeicher, 30234000 Speichermedien, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 1. Część nr 1 zamówienia - Dostawa akcesoriów komputerowych
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia – Dostawa akcesoriów komputerowych, tj.: 1) mysz przewodowa według specyfikacji „MYSZ1” w liczbie 24 szt.; 2) klawiatura przewodowa według specyfikacji „KLAW1” w liczbie 26 szt.; 3) klawiatura bezprzewodowa według specyfikacji „KLAW2” w liczbie 20 szt.; 4) mysz bezprzewodowa według specyfikacji „MYSZ2” w liczbie 26 szt.; 5) głośniki przewodowe według specyfikacji „GLOS” w liczbie 63 szt.; 6) napęd optyczny Blu-ray według specyfikacji „BLURAY” w liczbie 1 szt.; 7) nagrywarka dvd według specyfikacji „DVD” w liczbie 9 szt.; 8) słuchawki przewodowe nauszne z mikrofonem według specyfikacji „SLUCHAWKI1” w liczbie 50 szt.; 9) słuchawki bezprzewodowe nauszne z mikrofonem według specyfikacji „SLUCHAWKI2” w liczbie 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 1 zamówienia.
Interne Kennung: 1. Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: 2. Część nr 2 zamówienia - Dostawa dysków serwerowych
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia – Dostawa dysków serwerowych, tj.: 1) dysk serwerowy SSD według specyfikacji „DYSK AWOS” w liczbie 32 szt.; 2) dysk serwerowy SAS według specyfikacji „DYSK SAS” w liczbie 26 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 2 zamówienia.
Interne Kennung: 2. Część nr 2 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: 3. Część nr 3 zamówienia - Dostawa pamięci oraz nośników danych
Beschreibung: Część nr 3 zamówienia – Dostawa pamięci oraz nośników danych, tj.: 1) nośnik danych według specyfikacji „PENDRIVE” w liczbie 200 szt.; 2) dysk zewnętrzny według specyfikacji „DYSK ZEWN 5TB” w liczbie 4 szt.; 3) dysk zewnętrzny według specyfikacji „DYSK ZEWN 16TB” w liczbie 3 szt.; 4) pamięć RAM według specyfikacji „RAM32GB 1” w liczbie 16 szt.; 5) pamięć RAM według specyfikacji „RAM16GB 1” w liczbie 7 szt. 6) pamięć RAM według specyfikacji „RAM32GB 2” w liczbie 6 szt.; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 3 zamówienia.
Interne Kennung: 3. Część nr 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234600 Flashspeicher, 30234000 Speichermedien
Los: LOT-0006
Titel: 4. Część nr 4 zamówienia - Dostawa urządzeń do EZD
Beschreibung: Część nr 4 zamówienia – Dostawa urządzeń do EZD, tj.: 1) skaner dokumentów według specyfikacji „SKANER DOK” w liczbie 8 szt.; 2) drukarka etykiet według specyfikacji „DRUKARKA ETYKIET” w liczbie 38 szt.; 3) czytnik kodu kreskowego według specyfikacji „CZYTNIK KODU” w liczbie 20 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Specyfikacja techniczna dla części nr 4 zamówienia.
Interne Kennung: 4. Część nr 4 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln