2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (E) dla trzech kotłowni Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej (Jelenia Góra, Kowary, Bolków) w okresie OD 01.01.2026 R. DO 31.12.2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa wraz z usługą dystrybucji paliwa gazowego wysokometanowego (E), do punktów poboru gazu określonych poniżej oraz w załącznikach do SWZ: a) Szpital w Jeleniej Górze przy ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, b) Jednostka Zamiejscowa „Wysoka Łąka”, ul. Sanatoryjna 27, 58-530 Kowary, c) Jednostka Zamiejscowa Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, ul. Wysokogórska 19, 59-420 Bolków, na zasadach określonych w ustawie Prawo Energetyczne wraz z aktami wykonawczymi, które znajdują zastosowanie do niniejszego postępowania. Zamawiający informuje, że wskazane w SWZ lokalizacje (punkty poboru gazu) są jednostkami podlegającymi ustawie z dnia 26 stycznia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu.
Interne Kennung: ZP/PN/54/09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (E) dla trzech kotłowni Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej (Jelenia Góra, Kowary, Bolków) w okresie OD 01.01.2026 R. DO 31.12.2027 r.”
Beschreibung: Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (E) dla trzech kotłowni Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej (Jelenia Góra, Kowary, Bolków) w okresie OD 01.01.2026 R. DO 31.12.2027 r.