760756-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Stadtplanung – Územní plán Rožnov pod Radhoštěm
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚzemní plán Rožnov pod Radhoštěm
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou služby v souvislosti s pořízením územního plánu města Rožnov pod Radhoštěm. Pro podrobnosti viz zadávací dokumentaci. Veřejná zakázka je zadávána elektronicky pomocí elektronického nástroje E-ZAK Smart. Veškeré úkony, včetně podávání žádostí o účast nebo nabídek se provádí elektronicky, nestanoví-li Zadavatel v zadávacích podmínkách nebo v průběhu zadávacího řízení jinak. Více informací k elektronickému nástroji E-ZAK jsou k dispozici na: https://smart.ezak.cz/vz00000069
Interne Kennung.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung0001