See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja kolejowej sieci radiołączności VHF 150 MHz zarządzanej przez PLK S.A. – Etap II
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest dostawa, montaż i uruchomienie 233 sztuk zestawów radiotelefonów bazowych wraz z przeprowadzeniem szkoleń, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 2 do Umowy wraz z transportem do miejsc dostaw i w ilościach wskazanych w Załączniku nr 3 do Umowy (dalej: „Dostawy”) a także przeprowadzenie szkoleń, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/04434/04120/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa, montaż i uruchomienie 233 sztuk zestawów radiotelefonów bazowych, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 2 do Umowy wraz z transportem do miejsc dostaw i w ilościach wskazanych w Załączniku nr 3 do Umowy (dalej: „Dostawy”) a także przeprowadzenie szkoleń.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie opcjonalne dotyczyć będzie wykonania pomiarów propagacyjnych, zmian w oprogramowaniu dostarczonych urządzeń lub naprawy instalacji uziemiającej lub antenowej. Decyzja o skorzystaniu z Prawa opcji zostanie podjęta przez Zamawiającego na podstawie przekazanego przez Wykonawcę kosztorysu i zakresu prac planowanych do zrealizowania. W przypadku realizacji zamówienia w ramach Prawa opcji dokumentacja potwierdzająca wykonanie zamówienia (np. opracowane wyniki pomiarów) zostanie dostarczona Zamawiającemu w wersji elektronicznej i po akceptacji Zamawiającego będzie stanowiła podstawę do wystawienia faktury za zrealizowany w ramach Prawa opcji przedmiot umowy. Wartość zamówień realizowanych w ramach Prawa opcji nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego netto.