2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hollandse Luchten 2026
Beschreibung: Voor het uitvoeren van het onderzoek met Palmesbuisjes, gekoppeld aan het burgerwetenschapsproject Hollandse Luchten is het belangrijk dat dit onderzoek deskundig wordt uitgevoerd en de data publiekelijk wordt ontsloten via www.luchtmeetnet.nl. De GGD Amsterdam is, afgezien van het RIVM, de enige partij in Noord-Holland die luchtmetingen verricht, waarvan de resultaten van metingen in Noord-Holland worden verwerkt op het landelijke portaal www.luchtmeetnet.nl. Wat betreft de dienstverlening meten met Palmesbuisjes (inclusief plaatsen, periodiek vervangen, analyseren en interpretatie) is GGD Amsterdam de enige dienstverlener in Noord-Holland. Daarnaast beschikt de GGD Amsterdam over zeer specifieke expertise, kennis en ervaring, die bijdraagt aan innovatief onderzoek naar het meten van luchtkwaliteit. Deze expertise is noodzakelijk voor het project Hollandse Luchten. € 55.000,-
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hollandse Luchten 2025
Beschreibung: Voor het uitvoeren van het onderzoek met Palmesbuisjes, gekoppeld aan het burgerwetenschapsproject Hollandse Luchten is het belangrijk dat dit onderzoek deskundig wordt uitgevoerd en de data publiekelijk wordt ontsloten via www.luchtmeetnet.nl. De GGD Amsterdam is, afgezien van het RIVM, de enige partij in Noord-Holland die luchtmetingen verricht, waarvan de resultaten van metingen in Noord-Holland worden verwerkt op het landelijke portaal www.luchtmeetnet.nl. Wat betreft de dienstverlening meten met Palmesbuisjes (inclusief plaatsen, periodiek vervangen, analyseren en interpretatie) is GGD Amsterdam de enige dienstverlener in Noord-Holland. Daarnaast beschikt de GGD Amsterdam over zeer specifieke expertise, kennis en ervaring, die bijdraagt aan innovatief onderzoek naar het meten van luchtkwaliteit. Deze expertise is noodzakelijk voor het project Hollandse Luchten.
Interne Kennung: 1