2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór serwisowy nad Zintegrowanym Systemem Zarządzania do obsługi procesów WFOŚiGW w Warszawie - 24 miesiące
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) w ramach zakresu podstawowego zamówienia: a) świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi nadzoru serwisowego, w tym usługi serwisu pogwarancyjnego, asysty technicznej i opieki powdrożeniowej Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) do obsługi działalności Funduszu obejmującej moduły: Umowy i Wnioski, Wnioski na Zarząd, Generator raportów (Sprawozdawczość finansowa z działalności), Finanse-Księgowość, Generator JPK oraz integracja z Ministerstwem Finansów oraz z Urzędem Skarbowym, Płace i Kadry, Środki Trwałe, Podpis cyfrowy aplet JAVA oraz Szafir SDK Web Module, Portal Pracownika, Integracja z EZD PUW, Integracja z Centralną Bazą Czystego Powietrza (CBCP), Wizualizacja mechanizmów integracji z CBCP, Integracja z bazą Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (ZONE), Obieg poczty i dokumentacji Kancelaria – workflow, Prawo aktualizacji licencji narzędzi wspomagających obsługę baz danych (licencja Ag-grid), Portal Beneficjenta; w zakresie określonym w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do wzoru Umowy, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ, a także inne usługi informatyczne, niewymienione w tym załączniku, których potrzeba wykonania może zaistnieć w okresie obowiązywania umowy; b) świadczenie usługi modyfikacji ZSI na zlecenie Zamawiającego, w zakresie niewymienionym w rozdziale I ust. 1 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, zawartego w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ, a także innych usług informatycznych, niewymienionych w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, których potrzeba wykonania może zaistnieć w okresie obowiązywania umowy - w ramach limitu 1 500 roboczogodzin obowiązującego w trakcie trwania Umowy; c) dostawę, uruchomienie Portalu Beneficjenta w nowej technologii oraz wykonać trzy formularze wniosków - szczegółowo opisanych w rozdziale I ust. 2 pkt 2.3. Załącznika nr 1 do wzoru Umowy, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ; d) dostawę licencji i uruchomienie modułu Analiz i Sprawozdawczości w nowej technologii - szczegółowo opisanych w rozdziale I ust. 2 pkt 2.4. Załącznika nr 1 do wzoru Umowy, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ; 2) w ramach zakresu opcjonalnego zamówienia (w przypadku uruchomienia przez Zamawiającego zastrzeżonego prawa opcji zgodnie z zapisami § 2 wzoru Umowy) - świadczenie usługi modyfikacji ZSI na zlecenie Zamawiającego, w zakresie niewymienionym w rozdziale I ust. 1 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, zawartego w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ, a także innych usług informatycznych, niewymienionych w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, których potrzeba wykonania może zaistnieć w okresie obowiązywania umowy - w ramach limitu 750 roboczogodzin obowiązującego w trakcie trwania Umowy. 2. Szczegółowy zakres Usług określony został w załączniku nr 1 do wzoru umowy, stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tzw. procedurę odwróconą). 2. W pierwszej kolejności Zamawiający dokonana badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający wymaga złożenia wraz Ofertą oświadczenia, o którym mowa w Rozdziale 9 ust. 1 pkt 1) SWZ. 4. Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w Rozdziale 9 ust. 1 pkt 1) SWZ potwierdzających brak podstaw do wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokonana kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej ocenia, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający kontynuuje procedurę, o której mowa w ust. 4 powyżej do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Przedmiot zamówienia w ramach zakresu opcjonalnego obejmuje (w przypadku uruchomienia przez Zamawiającego zastrzeżonego prawa opcji zgodnie z zapisami § 2 wzoru Umowy) - świadczenie usługi modyfikacji ZSI na zlecenie Zamawiającego, w zakresie niewymienionym w rozdziale I ust. 1 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, zawartego w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ, a także innych usług informatycznych, niewymienionych w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, których potrzeba wykonania może zaistnieć w okresie obowiązywania umowy - w ramach limitu 750 roboczogodzin obowiązującego w trakcie trwania Umowy. Zamawiający wymaga, aby podane przez Wykonawcę ceny jednostkowe za realizację zamówienia opcjonalnego były identyczne, jak ceny jednostkowe zamówienia podstawowego wskazane przez Wykonawcę w ofercie. Cena za zamówienie opcjonalne będzie podlegała zmianom w sposób analogiczny jak za zamówienie podstawowe, zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 10 do umowy. 2. Zamawiający w ramach przewidywanego prawa opcji zastrzega możliwość zwiększenia ilości/zakresu usług w ramach niniejszej umowy ponad zakres podstawowy zamówienia – w maksymalnym zakresie określonym w ust. 1 powyżej (zakres opcjonalny zamówienia). 3. Zamawiający podejmie decyzję co do możliwości i woli skorzystania z zastrzeżonego prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem i posiadanymi możliwościami finansowymi. 4. Zastrzega się, iż zakres opcjonalny zamówienia objęty prawem opcji nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) Zamawiającego zaciąganego w momencie zawarcia Umowy w sprawie zamówienia, a przewidywany zakres opcjonalny zamówienia nie jest gwarantowany do realizacji. 5. Realizacja (uruchomienie) prawa opcji dokonywana jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego, w okresie obowiązywania Umowy, oświadczenia określającego zakres konkretnych usług. Wzór oświadczenia o skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji określa załącznik nr 7 do wzoru Umowy. 6. Realizacja (uruchomienie) prawa opcji (zakresu opcjonalnego zamówienia) nie stanowi zmiany warunków niniejszej Umowy i nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy. 7. Przedmiotowe prawo opcji może być realizowane przez Zamawiającego etapowo / częściowo / fragmentarycznie / sukcesywnie w okresie realizacji zamówienia, przy czym oświadczenie o skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji (ewentualnie ostatnie z takich oświadczeń – w przypadku etapowego korzystania prawa opcji) może zostać złożone najpóźniej do dnia zakończenia umowy. Po upływie tego terminu zastrzeżone prawo opcji (w zakresie, w jakim nie zostało uruchomione) wygasa, w związku z czym Zamawiający po upływie tego terminu nie może już z niego skorzystać. 8. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania usług w ramach prawa opcji w przypadku i w zakresie, w jakim korzysta z niego Zamawiający, zgodnie z treścią oświadczenia (oświadczeń) Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji i warunkami określonymi we wzorze Umowie. 9. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji uruchomiony w tym trybie zakres opcjonalny ma być realizowany w sposób analogiczny, jak zakres podstawowy (przy zastrzeżeniu wyraźnych postanowień umowy swoistych dla zakresu opcjonalnego). 10. Przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym zamówienia (w razie jego uruchomienia i realizacji) dotyczą te same warunki i zobowiązania umowne Wykonawcy (w tym sposobu realizacji przedmiotu Umowy), co przedmiotu umowy objętego zakresem podstawowym zamówienia. 11. Zakres opcjonalny zamówienia stanowi przedmiot Umowy, przy czym konieczność jego realizacji aktualizuje się w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z zastrzeżonego prawa opcji zgodnie z zapisami niniejszej Umowy (w zakresie, w jakim opcja jest uruchamiana). 12. W momencie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu usług objętego realizowaną na mocy danego oświadczenia opcją. 13. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z opcji nie skorzysta.