See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 610898-2025
Interne Kennung: MT.2370.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit