See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling bureau voor milieueffectenrapportage en aanverwante studies ter ondersteuning van omgevingsvergunning voor rekening van de dbfm scholen van vlaanderen (perceel 1) nv
Beschreibung: Uitvoeren van de studie van Milieueffectenrapportage (MER) en aanverwante studies ter ondersteuning van omgevingsvergunningen, waarbij elk scholenbouwproject een afzonderlijk perceel uitmaakt. Het voorwerp van deze opdracht zal in het Bestek nader worden gepreciseerd
Interne Kennung: SvV_P1_MM_2025_v2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SvV_P1_MM_2025_v2 - 1
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: 1