See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 215/PN/2025 Dostawa sprzętu dla Banku Mleka UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu o parametrach technicznych określonych w Załącznikach nr 4a, 4b i 4c do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 2. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Analizator składu mleka (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Podgrzewacz do butelek/strzykawek (6 sztuk) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; Część 3 – Lodówka do przechowywania odciągniętego mleka (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4c do SWZ; 3. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać parametry graniczne określone odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b i 4c do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z parametrów granicznych określonych odpowiednio w Załącznikach nr 4a, 4b i 4c do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 4. Przedmiot postępowania realizowany jest w ramach dotacji celowej na zakup sprzętu dla podmiotów leczniczych, w których funkcjonuje bank mleka kobiecego w ramach realizacji programu polityki zdrowotnej pn. Program polityki zdrowotnej służący wykonaniu programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na lata 2022 – 2026, zadanie: Odżywianie mlekiem kobiecym noworodków i niemowląt.
Vorherige Bekanntmachung: 529587-2025
Interne Kennung: 215/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434530 Milchanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Analizator składu mleka (1 sztuka)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4a do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Podgrzewacz do butelek/strzykawek (6 sztuk)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 39715200 Heizgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Lodówka do przechowywania odciągniętego mleka (1 sztuka)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4c do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke