See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 w ilości do 34 000 Mg oraz o kodzie 19 12 04 w ilości do 10 000 Mg
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 w ilości do 34 000 Mg oraz o kodzie 19 12 04 w ilości do 10 000 Mg z siedziby Zamawiającego. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 1: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 500 Mg. Część 2: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 1 000 Mg. Część 3: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 1 500 Mg. Część 4: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 1 000 Mg. Część 5: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 2 000 Mg. Część 6: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 3 000 Mg. Część 7: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 000 Mg. Część 8: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 500 Mg. Część 9: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 000 Mg. Część 10: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 500 Mg. Część 11: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 000 Mg. Część 12: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 500 Mg. Część 13: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 4 000 Mg. Część 14: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 000 Mg. Część 15: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 500 Mg. Część 16: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 000 Mg. Część 17: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 000 Mg. Część 18: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów opakowaniowych z grupy 15 w ilości do 1 000 Mg. Część 19: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 1 500 Mg. Część 20: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 2 000 Mg. Część 21: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 2 500 Mg. Część 22: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 3 000 Mg. Zamawiający informuje, że odpady opisane w: a) częściach 1 – 3 o kodzie 19 12 12 pochodzić będą z przetworzenia zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 (kod 17 09 04), b) częściach 4 – 6 o kodzie 19 12 12 pochodzić będą z przetworzenia odpadów wielkogabarytowych (kod 20 03 07), c) częściach 7 – 17 o kodzie 19 12 12 pochodzić będą z przetworzenia niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod 20 03 01), d) częściach 18 – 22 o kodzie 19 12 04 pochodzić będą z przetworzenia odpadów opakowaniowych (z grupy 15). 2.Rozwiązania równoważne - rozdział IV pkt. 2 SWZ. 3.Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących zamówień na usługi. 4.Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Wykonawca w składanej ofercie wyceni całość prac dotyczącą danej części osobno. 5. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. 7. Zatrudnienie na podstawie stosunku pracy - rozdział IV pkt. 9 SWZ. 8. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, na podstawie stosunku pracy, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 9. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań wynikających z art. 94 Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 275406-2025
Interne Kennung: WCR/ZP/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 500 Mg.
Beschreibung: Część 1: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 500 Mg.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 1 000 Mg.
Beschreibung: Część 2: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 1 000 Mg.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 1 500 Mg.
Beschreibung: Część 3: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 17 09 04 w ilości do 1 500 Mg.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 1 000 Mg.
Beschreibung: Część 4: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 1 000 Mg.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 2 000 Mg.
Beschreibung: Część 5: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 2 000 Mg.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 3 000 Mg.
Beschreibung: Część 6: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 w ilości do 3 000 Mg.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 000 Mg.
Beschreibung: Część 7: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 000 Mg.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 500 Mg.
Beschreibung: Część 8: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 500 Mg.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 000 Mg.
Beschreibung: Część 9: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 000 Mg.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 000 Mg.
Beschreibung: Część 11: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 000 Mg.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 500 Mg.
Beschreibung: Część 12: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 500 Mg.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 4 000 Mg.
Beschreibung: Część 13: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 4 000 Mg.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 000 Mg.
Beschreibung: Część 14: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 000 Mg.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 500 Mg.
Beschreibung: Część 15: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 1 500 Mg.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 000 Mg.
Beschreibung: Część 16: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 000 Mg.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 000 Mg.
Beschreibung: Część 17: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 3 000 Mg.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów opakowaniowych z grupy 15 w ilości do 1 000 Mg.
Beschreibung: Część 18: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów opakowaniowych z grupy 15 w ilości do 1 000 Mg.
Los: LOT-0019
Titel: Część 19: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 1 500 Mg.
Beschreibung: Część 19: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 1 500 Mg.
Los: LOT-0020
Titel: Część 20: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 2 000 Mg.
Beschreibung: Część 20: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 2 000 Mg.
Los: LOT-0021
Titel: Część 21: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 2 500 Mg.
Beschreibung: Część 21: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 2 500 Mg.
Los: LOT-0022
Titel: Część 22: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 3 000 Mg.
Beschreibung: Część 22: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 w postaci zbelowanej pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 15 01 02 w ilości do 3 000 Mg.
Los: LOT-0023
Titel: Część 10: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 500 Mg.
Beschreibung: Część 10: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem pochodzącego z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 01 w ilości do 2 500 Mg.