See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia kinotechnicznego dla Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa i montaż wyposażenia kinotechnicznego dla Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy. Szczegóły zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 42141410 Winden, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 32342400 Akustische Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń mechaniki sceny
Beschreibung: Szczegóły zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami
Interne Kennung: Numer sprawy: 02/2025
Haupteinstufung (cpv): 42141410 Winden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32342400 Akustische Geräte, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie realizacji umowy w zakresie części 2 przedmiotu zamówienia Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym w: - pkt 2 część II opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ; - projektowanych postanowień umowy – załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać tylko w całości. Zamówienie realizowane w ramach Opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z Opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte Opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z Opcji skorzystać. Termin wykonania zamówienia objętego Opcją wynosi 90 dni licząc od dnia złożenia oświadczenia w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego Opcją będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego (wynikają z opisu przedmiotu zamówienia oraz zawartej umowy z Wykonawcą). Zamawiający jest uprawniony do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji w okresie nie później niż do 31 marca 2026 r.