2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht van diensten voor de uitvoering van een inspectie van een 12” pipeline tussen het pompstation van Glons (4GLP2) en het pompstation van Sankt-Vith (4SVP) door middel van een intelligente borsteling (ILI) volgens de ultrasone methode (UT).
Beschreibung: Opdracht van diensten voor de uitvoering van een inspectie van een 12” pipeline tussen het pompstation van Glons (4GLP2) en het pompstation van Sankt-Vith (4SVP) door middel van een intelligente borsteling (ILI) volgens de ultrasone methode (UT).
Interne Kennung: BPO-6BC789
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76600000 Überwachung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BPO-6BC789 - 1
Interne Kennung: 1