See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekering tegen arbeidsongevallen, brand en aanverwante risico's (gebruikers en administratie), burgerlijke aansprakelijkheid, voertuigen en alle diverse risico's voor het OCMW van Saint-Gilles voor een periode van vier jaren
Beschreibung: Vernieuwing van de verzekeringsportefeuille van het OCMW van Sint-Gillis
Interne Kennung: PPP18T-633/5182/CSC 2025 045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schade, burgerlijke aansprakelijkheid, ongeval, auto, bijstand, huuraansprakelijkheidsverzekering voor gebruikers van het OCMW
Beschreibung: Schade, burgerlijke aansprakelijkheid, ongeval, auto, bijstand, huuraansprakelijkheidsverzekering voor gebruikers van het OCMW
Interne Kennung: CSC 2025 045_1
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijver met de laagste prijs (P1) krijgt8 punten. Om het aantal punten te bepalen dat aan de andere kandidaten wordt toegekend, wordt de volgende formule toegepast P1/P2 x 40 = aantal toegekende punten, naar beneden of naar boven afgerond naargelang de eerste twee decimalen kleiner of groter zijn dan 8 P1 = laagste prijs P2 = prijs het dichtst bij P1 En zo verder voor alle bieders, waarbij de hoogste prijs de minste punten oplevert. Bij de beoordeling van het bedrag van de in aanmerking genomen premie zal rekening worden gehouden met eventuele kortingen en rabatten die door de inschrijver worden aangeboden, op voorwaarde dat het om een vast aanbod gaat en dus niet gekoppeld is aan, bijvoorbeeld, de resultaten van de inschrijver. De aanvragende verzekeraar die geen polis voorstelt, krijgt 0 punten) Vereiste opties (VERPLICHTE OPTIE GEBOUW VERZEKERING De kandidaat-verzekeraars moeten een optie aanbieden die, naast de in het basisaanbod gevraagde waarborgen en dekkingen, verzekeringsdekking voor aansprakelijkheid gebouwen, teneinde de gebruikers van het OCMW van Sint-Gillis een ruimere dekking te bieden)
Los: LOT-0002
Titel: Verzekering tegen cyberrisico's
Beschreibung: Verzekering tegen cyberrisico's
Interne Kennung: CSC 2025 045_2
Los: LOT-0003
Titel: All-riskverzekeringen in de vorm van een abonnement
Beschreibung: All-riskverzekeringen in de vorm van een abonnement
Interne Kennung: CSC 2025 045 3_3