See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do kuchni polowych KP-200/340
Beschreibung: 1. PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa wyposażenia do kuchni polowych KP-200/340 zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 1 – „Dostawa pokrowców” 1.Pokrowiec do przechowywania wyposażenia -razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 2 – „Dostawa łyżek ” 1.Łyżka wazowa 0,25-0,30 l ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Łyżka czerpakowa 0,7 l ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 3.Łyżka czerpakowa 4 l ze stali nierdzewnej - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 4.Łyżka kuchenna do zasmażki i serwowania dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - razem:312szt.(w tym zamówienie podstawowe:142szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 5.Łopatka do kotletów dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 3 – „Dostawa widelców” 1.Widelec kuchenny prosty 400-450-700 mm ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Widelec kuchenny hakowy 600-700 mm ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 4 – „Dostawa noży” 1.Tasak kuchenny dł. 15-18 cm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Noże technologiczne HACCAP ( 6 szt) ze stali nierdzewnej z pokrowcem - razem:305kpl(w tym zamówienie podstawowe:135kpl;zamówienie opcjonalne:170kpl) ZADANIE NR 5 – „Dostawa mieszadeł” 1.Mieszadło dł.700-750 mm ze stali nierdzewnej - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 6 – „Dostawa desek do krojenia” 1.Zestaw 6 desek kuchennych HACCAP do krojenia z tworzywa sztucznego - razem:311kpl(w tym zamówienie podstawowe:141kpl;zamówienie opcjonalne:170kpl) ZADANIE NR 7 – „Dostawa ostrzałek” 1.Stalka/ostrzałka do noży diamentowa - razem:376szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:235szt.) ZADANIE NR 8 – „Dostawa pojemników na żywność” 1.Pojemnik na żywność z pokrywką z tworzywa sztucznego o poj. 5-6 l - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Pojemnik na żywność i przyprawy z pokrywką z tworzywa sztucznego o poj. 1,5 -2,0 l - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 3.Pojemnik na płyny z tworzywa sztucznego o poj. 1,0-1,5 l - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 9 – „Dostawa otwieraczy” 1.Otwieracz do konserw stołowy dł. 600-650 mm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 10 – „Dostawa uszczelek” 1.Uszczelka gumowa duża (przeznaczona do kotłów o poj. 50, 80 ,110 l w kuchniach polowych KP 200/340 - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Uszczelka gumowa duża (przeznaczona do kotła o poj. 20 l w kuchniach polowych KP 200/340 - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 11 – „Dostawa pogrzebaczy” 1.Pogrzebacz dł.490-520 mm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 12 – „Dostawa siekier” 1.Siekierka z trzonkiem dl. 640 -650 mm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 13 – „Dostawa kłódek” 1.Kłódka z kluczykami zatrzaskowa - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 14 – „Dostawa stolnic” 1.Stolnica składana kompletna do kuchni polowych KP 200/340 - razem:105szt.(w tym zamówienie podstawowe:25szt.;zamówienie opcjonalne:80szt.) ZADANIE nr 15 – „Dostawa skrzyń” 1.Skrzynia na wyposażenie do kuchni polowej KP200/340 nr 1, nr 2 - razem:26kpl(w tym zamówienie podstawowe:8kpl;zamówienie opcjonalne:18kpl) ZADANIE NR 16 – „Dostawa szczotek” 1.Szczotka miękka do stali nierdzewnej z tworzywa z rączką - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Szczotka twarda do blatów z tworzywa - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) ZADANIE NR 17 – „Dostawa latarek” 1.Latarka z akumulatorem i ładowarką - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”.
Vorherige Bekanntmachung: 535564-2025
Interne Kennung: Nr sprawy 67/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39223100 Löffel, 39223200 Gabeln, 39241100 Messer, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39221130 Lebensmittelbehälter, 39224200 Bürsten, 34312500 Dichtungen, 44511400 Äxte, 44521210 Vorhängeschlösser, 44512930 Werkzeugträger, 31521320 Taschenlampen, 39722000 Teile für Herde, Kochplatten, Warmhalteplatten und Haushaltsgeräte, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1 – „Dostawa pokrowców”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa pokrowców zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 1 – „Dostawa pokrowców” 1.Pokrowiec do przechowywania wyposażenia -razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 1 – „Dostawa pokrowców” 1.Pokrowiec do przechowywania wyposażenia -zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2 – „Dostawa łyżek ”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa łyżek zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 2 – „Dostawa łyżek ” 1.Łyżka wazowa 0,25-0,30 l ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Łyżka czerpakowa 0,7 l ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 3.Łyżka czerpakowa 4 l ze stali nierdzewnej - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 4.Łyżka kuchenna do zasmażki i serwowania dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - razem:312szt.(w tym zamówienie podstawowe:142szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 5.Łopatka do kotletów dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39223100 Löffel
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 2 – „Dostawa łyżek ” 1.Łyżka wazowa 0,25-0,30 l ze stali nierdzewnej monoblock - zamówienie opcjonalne:170szt. 2.Łyżka czerpakowa 0,7 l ze stali nierdzewnej monoblock - zamówienie opcjonalne:170szt. 3.Łyżka czerpakowa 4 l ze stali nierdzewnej - zamówienie opcjonalne:170szt. 4.Łyżka kuchenna do zasmażki i serwowania dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - zamówienie opcjonalne:170szt. 5.Łopatka do kotletów dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3 – „Dostawa widelców”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa widelców zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 3 – „Dostawa widelców” 1.Widelec kuchenny prosty 400-450-700 mm ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Widelec kuchenny hakowy 600-700 mm ze stali nierdzewnej monoblock - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39223200 Gabeln
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 3 – „Dostawa widelców” 1.Widelec kuchenny prosty 400-450-700 mm ze stali nierdzewnej monoblock - zamówienie opcjonalne:170szt. 2.Widelec kuchenny hakowy 600-700 mm ze stali nierdzewnej monoblock - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4 – „Dostawa noży”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa noży zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 4 – „Dostawa noży” 1.Tasak kuchenny dł. 15-18 cm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Noże technologiczne HACCAP ( 6 szt) ze stali nierdzewnej z pokrowcem - razem:305kpl(w tym zamówienie podstawowe:135kpl;zamówienie opcjonalne:170kpl)
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39241100 Messer
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 4 – „Dostawa noży” 1.Tasak kuchenny dł. 15-18 cm - zamówienie opcjonalne:170szt. 2.Noże technologiczne HACCAP ( 6 szt) ze stali nierdzewnej z pokrowcem - zamówienie opcjonalne:170kpl
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE NR 5 – „Dostawa mieszadeł”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa mieszadeł zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 5 – „Dostawa mieszadeł” 1.Mieszadło dł.700-750 mm ze stali nierdzewnej - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 5 – „Dostawa mieszadeł” 1.Mieszadło dł.700-750 mm ze stali nierdzewnej - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE NR 6 – „Dostawa desek do krojenia”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa desek do krojenia zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 6 – „Dostawa desek do krojenia” 1.Zestaw 6 desek kuchennych HACCAP do krojenia z tworzywa sztucznego - razem:311kpl(w tym zamówienie podstawowe:141kpl;zamówienie opcjonalne:170kpl)
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 6 – „Dostawa desek do krojenia” 1.Zestaw 6 desek kuchennych HACCAP do krojenia z tworzywa sztucznego - zamówienie opcjonalne:170kpl
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE NR 7 – „Dostawa ostrzałek”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa ostrzałek zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 7 – „Dostawa ostrzałek” 1.Stalka/ostrzałka do noży diamentowa - razem:376szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:235szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 7 – „Dostawa ostrzałek” 1.Stalka/ostrzałka do noży diamentowa - zamówienie opcjonalne:235szt.
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE NR 8 – „Dostawa pojemników na żywność”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa pojemników na żywność zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 8 – „Dostawa pojemników na żywność” 1.Pojemnik na żywność z pokrywką z tworzywa sztucznego o poj. 5-6 l - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Pojemnik na żywność i przyprawy z pokrywką z tworzywa sztucznego o poj. 1,5 -2,0 l - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 3.Pojemnik na płyny z tworzywa sztucznego o poj. 1,0-1,5 l - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221130 Lebensmittelbehälter
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 8 – „Dostawa pojemników na żywność” 1.Pojemnik na żywność z pokrywką z tworzywa sztucznego o poj. 5-6 l - zamówienie opcjonalne:170szt. 2.Pojemnik na żywność i przyprawy z pokrywką z tworzywa sztucznego o poj. 1,5 -2,0 l - zamówienie opcjonalne:170szt. 3.Pojemnik na płyny z tworzywa sztucznego o poj. 1,0-1,5 l - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0009
Titel: ZADANIE NR 9 – „Dostawa otwieraczy”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa otwieraczy zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 9 – „Dostawa otwieraczy” 1.Otwieracz do konserw stołowy dł. 600-650 mm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 9 – „Dostawa otwieraczy” 1.Otwieracz do konserw stołowy dł. 600-650 mm - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0010
Titel: ZADANIE NR 10 – „Dostawa uszczelek”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa uszczelek zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 10 – „Dostawa uszczelek” 1.Uszczelka gumowa duża (przeznaczona do kotłów o poj. 50, 80 ,110 l w kuchniach polowych KP 200/340 - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Uszczelka gumowa duża (przeznaczona do kotła o poj. 20 l w kuchniach polowych KP 200/340 - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34312500 Dichtungen
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 10 – „Dostawa uszczelek” 1.Uszczelka gumowa duża (przeznaczona do kotłów o poj. 50, 80 ,110 l w kuchniach polowych KP 200/340 - zamówienie opcjonalne:170szt. 2.Uszczelka gumowa duża (przeznaczona do kotła o poj. 20 l w kuchniach polowych KP 200/340 - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0011
Titel: ZADANIE NR 11 – „Dostawa pogrzebaczy”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa pogrzebaczy zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 11 – „Dostawa pogrzebaczy” 1.Pogrzebacz dł.490-520 mm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39722000 Teile für Herde, Kochplatten, Warmhalteplatten und Haushaltsgeräte
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 11 – „Dostawa pogrzebaczy” 1.Pogrzebacz dł.490-520 mm - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0012
Titel: ZADANIE NR 12 – „Dostawa siekier”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa siekier zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 12 – „Dostawa siekier” 1.Siekierka z trzonkiem dl. 640 -650 mm - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511400 Äxte
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 12 – „Dostawa siekier” 1.Siekierka z trzonkiem dl. 640 -650 mm - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0013
Titel: ZADANIE NR 13 – „Dostawa kłódek”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa kłódek zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 13 – „Dostawa kłódek” 1.Kłódka z kluczykami zatrzaskowa - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44521210 Vorhängeschlösser
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 13 – „Dostawa kłódek” 1.Kłódka z kluczykami zatrzaskowa - zamówienie opcjonalne:170szt.
Los: LOT-0014
Titel: ZADANIE NR 14 – „Dostawa stolnic”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa stolnic zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 14 – „Dostawa stolnic” 1.Stolnica składana kompletna do kuchni polowych KP 200/340 - razem:105szt.(w tym zamówienie podstawowe:25szt.;zamówienie opcjonalne:80szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 14 – „Dostawa stolnic” 1.Stolnica składana kompletna do kuchni polowych KP 200/340 - zamówienie opcjonalne:80szt.
Los: LOT-0015
Titel: zadanie nr 15 – „Dostawa skrzyń”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa skrzyń do kuchni polowych zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE nr 15 – „Dostawa skrzyń” 1.Skrzynia na wyposażenie do kuchni polowej KP200/340 nr 1, nr 2 - razem:26kpl(w tym zamówienie podstawowe:8kpl;zamówienie opcjonalne:18kpl)
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512930 Werkzeugträger
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. zadanie nr 15 – „Dostawa skrzyń” 1.Skrzynia na wyposażenie do kuchni polowej KP200/340 nr 1, nr 2 - zamówienie opcjonalne:18kpl
Los: LOT-0016
Titel: ZADANIE NR 16 – „Dostawa szczotek”
Beschreibung: PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest dostawa szczotek zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych” stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: ZADANIE NR 16 – „Dostawa szczotek” 1.Szczotka miękka do stali nierdzewnej z tworzywa z rączką - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.) 2.Szczotka twarda do blatów z tworzywa - razem:311szt.(w tym zamówienie podstawowe:141szt.;zamówienie opcjonalne:170szt.)
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w ust. 1 rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. ZADANIE NR 16 – „Dostawa szczotek” 1.Szczotka miękka do stali nierdzewnej z tworzywa z rączką - zamówienie opcjonalne:170szt. 2.Szczotka twarda do blatów z tworzywa - zamówienie opcjonalne:170szt.