See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w 2026 roku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Kroczymiech
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Kroczymiech w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 1S
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Chełmek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Chełmek w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 2S
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Mętków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Mętków w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 3S
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Bobrek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Bobrek w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 4S
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Płoki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Płoki w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 5S
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Dulowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Dulowa w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 6S
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Piła Kościelecka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Piła Kościelecka w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 7S
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Sławków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Sławków w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 8S
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Bukowno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Bukowno w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 9S
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Ciężkowice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Ciężkowice w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 10S
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Szczakowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Szczakowa w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 11S
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12S – usługi leśne (odnowienia, grodzenia, pielęgnacja upraw i młodników) w leśnictwie Podłęże
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie leśnictwa Podłęże w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 12S
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 1P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Kroczymiech.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Kroczymiech w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 1P
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 2P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Chełmek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Chełmek w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 2P
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 3P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Mętków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Mętków w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 3P
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 4P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Bobrek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Bobrek w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 4P
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 5P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Płoki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Płoki w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 5P
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 6P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Dulowa i OHZ Dulowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Dulowa i OHZ Dulowa w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 6P
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 7P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Piła Kościelecka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Piła Kościelecka w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 7P
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 8P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Sławków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Sławków w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 8P
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 9P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Bukowno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Bukowno w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 9P
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 10P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Ciężkowice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Ciężkowice w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 10P
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 11P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Szczakowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Szczakowa w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 11P
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 12P – usługi leśne (pozyskanie i zrywka drewna, zagospodarowanie i ochrona lasu) w leśnictwie Podłęże.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystyki, utrzymania obiektów leśnych, dróg, szlaków zrywkowych i potoków do wykonania na terenie leśnictwa Podłęże w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet 12P
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet PAD – obsługa Punktu Alarmowo-Dyspozycyjnego Nadleśnictwa, obsługa punktu meteorologicznego, obsługa trzech dostrzegalni przeciwpożarowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu obsługi Punktu Alarmowo-Dyspozycyjnego Nadleśnictwa, obsługi punktu meteorologicznego oraz obsługi trzech dostrzegalni przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w 2026 roku.
Interne Kennung: Pakiet PAD