See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van op maat gemaakte zeecontainers (12 stuks) voor reddingsdienst met overname van oude zeecontainers (12 stuks)
Beschreibung: Aankoop van op maat gemaakte zeecontainers (12 stuks) voor reddingsdienst met overname van oude zeecontainers (12 stuks)
Interne Kennung: PPP07M-2777/5801/2025/2777/CON/BH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613000 Großcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/2777/CON/BH 1_1