2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO PODKARPACKIEGO ZARZĄDU DRÓG WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE I JEDNOSTEK TERENOWYCH W LATACH 2026 – 2028 – 2 zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej o parametrach obowiązujących w Unii Europejskiej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku PZDW Rzeszów i oddziałów terenowych na zasadach opisanych w SWZ - na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz.U.2022 poz. 631 z późn. zm.) zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonawczymi do w/w Ustawy. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 558662-2025
Interne Kennung: PZDW/WZP/243/WA/43/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO PODKARPACKIEGO ZARZĄDU DRÓG WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE I JEDNOSTEK TERENOWYCH W LATACH 2026 – 2028 – ZADANIE 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej o parametrach obowiązujących w Unii Europejskiej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku PZDW Rzeszów i oddziałów terenowych na zasadach opisanych w SWZ - na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz.U.2022 poz. 631 z późn. zm.) zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonawczymi do w/w Ustawy. Dostawa energii elektrycznej dotyczy: Zadanie Nr 1: 1. PZDW Rzeszów, ul. T. Boya Żeleńskiego 19a; 2. RDW Jarosław, Koniaczów 34a; 3. BM Ruszelczyce 10; 4. RDW Jarosław - sygnalizacja na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin Sieniawa- Przeworsk Dynów - Grabownica Starzeńska z drogą woj. Nr 881 Łańcut – Kańczuga w m. Kańczuga; 5. RDW Jarosław – sygnalizacja droga wojewódzka nr 880 Jarosław – Pruchnik m. Jarosław skrzyżowanie ulic Słowackiego -Pruchnicka; 6. RDW Jarosław – sygnalizacja droga wojewódzka nr 880 Jarosław – Pruchnik m. Jarosław ulica Pruchnicka; 7. RDW Jarosław – sygnalizacja droga wojewódzka nr 884 Przemyśl – Domaradz m. Nienadowa; 8. RDW Jasło, ul. Niegłowicka 6a; 9. RDW Jasło, ul. Niegłowicka 6a – Budynek Garażowo-Magazynowy; 10. BM Strzyżów, ul. 1 Maja 1A; 11. RDW Lubaczów, BM Lisie Jamy , ul. Leśna 6 -1; 12. RDW Lubaczów, BM Lisie Jamy , ul. Leśna 6 -2; 13. RDW Lubaczów- sygnalizacja na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 866 Dachnów Lubaczów- gr. państwa z drogą woj. nr 867 Sieniawa – Hrebenne w m. Lubaczów, ul. 3-go Maja, 37-600 Lubaczów; 14. RDW Lubaczów – sygnalizacja świetlenia przejścia dla pieszych DW 865 m. Zalesie; 15. RDW Lubaczów – sygnalizacja świetlenia przejść dla pieszych DW 865 m. Lipina; 16. RDW Lubaczów – sygnalizacja świetlenia przejścia dla pieszych DW 865 m. Zalesie; 17. RDW Lubaczów- sygnalizacja na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 866 Dachnów Lubaczów- gr. państwa drogą woj. nr 867 Sieniawa – Hrebenne w m. Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej i ul. Stefana Wyszyńskiego, 37-600 Lubaczów; 18. RDW Lubaczów- sygnalizacja na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 866 Dachnów Lubaczów- gr. Państwa z DP 1684 w m. Lubaczów, ul. Unii Lubelskiej z ulicą m. Konopnickiej, 37-600 Lubaczów; 19. RDW Łańcut, ul. Polna 3b -1; 20. RDW Łańcut, ul. Polna 3b -2; 21. RDW Łańcut, ul. Polna 3b -3; 22. DL Ożanna m. Ożanna; 23. RDW Łańcut: droga wojewódzka nr 878 Rzeszów – Dylągówka na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1404R Lubenia - Siedliska – Tyczyn w m. Tyczyn; 24. RDW Łańcut: Pompownia wód deszczowych Jasionka-1; 25. RDW Łańcut: Pompownia wód deszczowych Jasionka-2; 26. RDW Łańcut: Pompownia wód deszczowych Jasionka-3; 27. RDW Mielec, ul. Korczaka 6a -1 (Budynek administracyjny); 28. RDW Mielec, ul. Korczaka 6a -2 (warsztat); 29. RDW Mielec, ul. Korczaka 6a -3 (plac ZUD); 30. RDW MIELEC: sygnalizacja na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 985 Nagnajów - Dębica, ul. Staszica - Al. Niepodległości - ul. Sienkiewicza w m. Mielec; 31. RDW MIELEC: wzbudzana sygnalizacja świetlna ma przejściu dla pieszych na DW 985 w km 14+181 w m. Padew Narodowa; 32. RDW Mielec: Stacja transformatorowa Gliny Małe; 33. RDW MIELEC: na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 875 Mielec - Kolbuszowa – Leżajsk ulic ul. Jagiellończyka – ul. Żeromskiego w m. Mielec; 34. RDW MIELEC: na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 875 Mielec - Kolbuszowa – Leżajsk ulic ul. Wolności – ul. Kazimierza Wielkiego w m. Mielec; 35. RDW MIELEC: sygnalizacja świetlna w miejscowości Złotniki – droga wojewódzka 984; 36. RDW MIELEC: Oświetlenie uliczne Kolbuszowa; 37. RDW Rymanów, ul. Dworska 23 -1; 38. RDW Rymanów, ul. Dworska 23 -2; 39. RDW Rymanów, BM Wysoczany 27; 40. RDW Rymanów, BM Brzozów, ul. Legionistów 34; 41. RDW RYMANÓW: sygnalizacja świetlna w miejscowości Sanok, ul. Krakowska – droga wojewódzka 886 (była DK 28) Domaradz – Sanok; 42. RDW RYMANÓW: zasilanie znaku drogowego aktywnego D-6 w miejscowości Sanok, ul. Krakowska km. 271 + 596 – droga wojewódzka 886 (była DK 28) Domaradz – Sanok; 43. RDW RYMANÓW: zasilanie znaku drogowego aktywnego D-6 w miejscowości Sanok, ul. Krakowska km. 273 + 065 – droga wojewódzka 886 (była DK 28) Domaradz – Sanok; 44. RDW RYMANÓW: zasilanie znaku drogowego aktywnego D-6 w miejscowości Sanok, ul. Krakowska km. 271 + 807 – droga wojewódzka 886 (była DK 28) Domaradz – Sanok; 45. RDW RYMANÓW: zasilanie znaku drogowego aktywnego D-6 w miejscowości Sanok, ul. Krakowska km. 272 + 630 – droga wojewódzka 886 (była DK 28) Domaradz – Sanok; 46. RDW RYMANÓW: zasilanie znaku drogowego aktywnego D-6 w miejscowości Sanok, ul. Rymanowska km. 273 + 961 – droga wojewódzka 886 (była DK 28) Domaradz – Sanok; 47. RDW Stalowa Wola, ul. Przemysłowa 6 -1- budynek administracyjny; 48. RDW Stalowa Wola, ul. Przemysłowa 6 – 2- wiata i kontener; 49. RDW Stalowa Wola, BM Nowa Dęba, ul. Ogrodowa 20 – 1- budynek magazynowo -administracyjny; 50. RDW Stalowa Wola, BM Nowa Dęba, ul. Ogrodowa 28 - Magazyn Soli; 51. RDW Stalowa Wola – sygnalizacja świetlna przejścia dla pieszych droga wojewódzka Nr 985 Nagnajów – Baranów Sandomierski w miejscowości Baranów Sandomierski; 52. RDW Stalowa Wola - sygnalizacja świetlna ul. KEN droga wojewódzka Nr 871 Tarnobrzeg – Stalowa Wola w miejscowości Stalowa Wola; 53. RDW Stalowa Wola – sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką Nr 871 ul. Komisji Edukacji Narodowej w m. Stalowa Wola „ RONDO ”; 54. RDW Stalowa Wola – sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką Nr 871 ul. Chopina w m. Stalowa Wola; 55. RDW Stalowa Wola – zasilanie znaku drogowego aktywnego „D-6” droga wojewódzka Nr 878, ul. Rzeszowska, m. Nisko; 56. RDW Ustrzyki Dolne, Ustianowa Górna 95; 57. RDW Ustrzyki Dolne, Znak aktywny D6 Solina; 58. RDW Ustrzyki Dolne, Stacja meteorologiczna Cisna; Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: PZDW/WZP/243/WA/43/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO PODKARPACKIEGO ZARZĄDU DRÓG WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE I JEDNOSTEK TERENOWYCH W LATACH 2026 – 2028 - ZADANIE 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej o parametrach obowiązujących w Unii Europejskiej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku PZDW Rzeszów i oddziałów terenowych na zasadach opisanych w SWZ - na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz.U.2022 poz. 631 z późn. zm.) zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonawczymi do w/w Ustawy. Dostawa energii elektrycznej dotyczy: Zadanie Nr 2: 1. RDW Mielec, BM Zawada 5a; 2. RDW MIELEC: sygnalizacja świetlna w miejscowości Brzeźnica na ul. Dębicka - droga wojewódzka 985 Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: PZDW/WZP/243/WA/43/2025/2