761339-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Servery a disková pole pro posílení infrastruktury pro digitální pracoviště II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServery a disková pole pro posílení infrastruktury pro digitální pracoviště II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky 6 kusů serverů a 2 kusů diskových polí pro posílení centrální infrastruktury zadavatele dle podmínek blíže definovaných v kupních smlouvách, které jsou součástí zadávacích podmínek.
Interne Kennung39/2025-OPR-Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka serverů pro posílení centrální infrastruktury
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka 6 kusů serverů pro posílení centrální infrastruktury zadavatele dle podmínek blíže definovaných v kupní smlouvě, které jsou součástí zadávacích podmínek.
Interne Kennung39/2025-OPR-Z/1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo v případě předčasného ukončení tohoto smluvního vztahu s vybraným dodavatelem založeného kupní smlouvou uzavřít kupní smlouvu s účastníkem, který se při hodnocení nabídek v rámci zadávacího řízení na veřejnou zakázku umístil jako následující v pořadí, a to za podmínek, které tento účastník nabídl ve své nabídce řádně podané v původním zadávacím řízení k veřejné zakázce. V případě odmítnutí uzavření kupní smlouvy, nesplnění zadávacích podmínek účastníkem následujícím v pořadí podle výsledku hodnocení nabídek, nebo opětovného předčasného ukončení smluvního vztahu takto může zadavatel postupovat až do oslovení posledního účastníka původního zadávacího řízení. Ve všech případech kupní smlouva může být uzavřena pouze s účastníkem původního zadávacího řízení, který splnil veškeré zadávací podmínky zadavatele specifikované v zadávací dokumentaci k veřejné zakázce.
LosLOT-0002
TitelDodávka diskových polí pro centrální infrastrukturu zadavatele
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 2 kusů diskových polí pro posílení centrální infrastruktury zadavatele dle podmínek blíže definovaných v kupní smlouvě, které jsou součástí zadávacích podmínek.
Interne Kennung39/2025-OPR-Z/2
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)