2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa monitorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 1 - Monitor 33-35’’- 50 szt. Część 2 – Monitor 27-28’’- 50 szt. Część 3 – Monitor 23-24’’ - 70 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający precyzuje zamawiany asortyment poprzez wskazanie znaków towarowych lub pochodzenia, Zamawiający informuje, iż zapis ten jest jedynie przykładowym i stanowi wskazanie dla Wykonawcy, jakie cechy powinny posiadać produkty wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, dopuszcza oferowanie produktów równoważnych. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty, spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W takiej sytuacji zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających zaoferowane produkty. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia fabrycznie nowego i spełniającego wymagania norm obowiązujących w Polsce oraz posiadającego stosowne certyfikaty.
Vorherige Bekanntmachung: 496745-2025
Interne Kennung: AP-272-PN-70/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1148993 W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Uwaga! Wykonawca niezalogowany korzystający z “Wyślij wiadomość zamawiającego”, po kliknięciu przycisku Wyślij, otrzyma na adres mailowy, podany w polu Twój adres e-mail, wiadomość mailową zawierającą kod uwierzytelniający. Kod należy wpisać w polu Kod Uwierzytelniający, a następnie potwierdzić przyciskiem Wyślij. Następnie Wykonawca otrzyma potwierdzenie wysłania wiadomości. Kod uwierzytelniający jest aktywny przez 30 minut od wygenerowania lub do momentu wygenerowania kolejnego kodu. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami zawiera rozdział X SWZ Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na daną część. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonych formularzy, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. UWAGA: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu ofertowym nazwę / producenta oferowanych monitorów pozwalające zweryfikować czy oferowany produkt spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego. W przypadku, gdy Wykonawca ich nie wskaże Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp. Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 z późn. zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIII SWZ. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania (opis procedury), warunków udziału, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia ofert. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Monitor 33-35’’- 50 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 1 - Monitor 33-35’’- 50 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: AP-272-PN-70/2025 cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 Ustawy zastrzega możliwości skorzystanie z prawa opcji. Zamawiający informuje, iż zobowiązuje się do realizacji zamówienia w zakresie co najmniej 50% wartości przedmiotu zamówienia, wynikającej z treści umowy podpisanej przez Wykonawcę. Wykonawcy nie przysługuje wynagrodzenie za niezamówioną przez Zamawiającego część asortymentu ujętą w opisie przedmiotu zamówienia, jak również żadna rekompensata z tego tytułu. Limitem określającym górną granicę dostaw (zakupów) w ramach umowy jest jej wartość brutto określona w § 6 ust. 1 zawartej umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Monitor 27-28’’- 50 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 2 – Monitor 27-28’’- 50 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: AP-272-PN-70/2025 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Monitor 23-24’’ - 70 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa monitorów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 3 – Monitor 23-24’’ - 70 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: AP-272-PN-70/2025 cz. 3