2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie poziomu ochrony systemu poczty e-mail w ramach projektu "Rozwój usług cyfrowych w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zwiększenie poziomu ochrony systemu poczty e-mail w ramach projektu "Rozwój usług cyfrowych w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie". Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części z uwagi, iż przedmiotowe zamówienie pod względem technicznym organizacyjnym i ekonomicznym tworzy nierozerwalną całość. Decyzja ta nie naruszy konkurencji poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Przedmiot zamówienia oraz jego wielkość odpowiada możliwościom podmiotów z sektora MŚP. Zweryfikowano decyzję pod kątem funkcjonalności i zastosowanych metod wykonania oraz wzięto pod uwagę strukturę potencjalnych wykonawców na rynku właściwym dla przedmiotu zamówienia. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) Wykonanie projektu technicznego; b) Instalację i podstawową konfigurację; c) Konfigurację polityk i reguł; d) Testy funkcyjne; e) przeprowadzenia bezpłatnego szkolenia dla administratorów Zamawiającego, poświadczone protokołem szkolenia; 3. Wykonawca oświadcza, że: a) przedmiot zamówienia jest gotowy do używania bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji; b) przedmiot zamówienia nie posiada wad fizycznych i prawnych; c) przedmiot zamówienia spełnia wymogi Zamawiającego, określone w SWZ wraz z załącznikami; d) przedmiot zamówienia pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta; e) przedmiot zamówienia jest zgodny z wymogami ustawy z dnia 25 czerwca 2025 r. o krajowym systemie certyfikacji cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2025 r., poz. 1017).
Vorherige Bekanntmachung: 800261-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AK/3411/PN-170/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001