2. Verfahren
Verfahren
Titel: zapewnienie wsparcia HWMA i SWMA dla urządzeń IBM na lata 2025-2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wsparcia HWMA i SWMA dla urządzeń IBM na lata 2025-2026. Podstawowe informacje na temat konfiguracji sprzętowej jak i posiadanych licencji Zamawiający przedstawił w tabeli – załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001