2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sokołów Podlaski w okresie od 01.01.2026r. do dnia 31.12.2026r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I 1) świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Sokołów Podlaski w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. oraz odbioru i zagospodarowania odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. Część II 1) zorganizowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w sposób zgodny z hierarchią postępowania z odpadami, przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) oraz obowiązującym Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Mazowieckiego, w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Interne Kennung: IGKOŚiPF.271.2.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Sokołów Podlaski w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. oraz odbioru i zagospodarowania odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Beschreibung: zorganizowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w sposób zgodny z hierarchią postepowania z odpadami, przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) oraz obowiązującym Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Mazowieckiego, w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung