761498-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup aparatury i sprzętu medycznego na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (...) POSTĘPOWANIE 2
BeschreibungPełna nazwa postępowania: Zakup aparatury i sprzętu medycznego na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” POSTĘPOWANIE 2 Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i sprzętu medycznego na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera niniejsza SWZ (w szczególności ust. 7), formularz cenowy (Załącznik nr 1a do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 5 do SWZ). Przedmiot zamówienia został podzielony na 41 części. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Realizacja umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia - UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10 0139/24/KPO/9/2025/160 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Zgodnie z art. 257 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung618949-2025
Interne KennungNLZ.2025.271.48
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33168100 Endoskopen, 33112200 Ultraschallanlage, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 38510000 Mikroskope, 33192100 Medizinische Betten, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38512000 Ionen- und Molekularmikroskope, 31140000 Kühltürme, 39180000 Labormöbel, 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie, 33141625 Diagnoseausrüstung, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
LosLOT-0029
Titel29 Aparat do PCR
BeschreibungNazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Realizacja umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia - UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10 0139/24/KPO/9/2025/160 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Wzrost efektywności, dostępności i jakości onkologicznych usług medycznych poprzez zakup i wymianę specjalistycznej aparatury medycznej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ (w szczególności ust. 7), formularz cenowy (Załącznik nr 1a do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung29
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte