2. Verfahren
Verfahren
Titel: De aanschaf van elektrische bedrijfswagens met laadbak en laadklep
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van elektrische bedrijfswagens met laadbak en laadklep. De aanschaf van 2 elektrische bedrijfswagens met laadbak en laadklep.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van elektrische bedrijfswagens met laadbak en laadklep
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van eenmaal maximaal één jaar.