See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury drogowej w strefie przemysłowej na terenie Gminy Siechnice – inwestycja dofinansowana z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w trybie zaprojektuj i wybuduj, w podziale na części
Beschreibung: Rozbudowa infrastruktury drogowej w strefie przemysłowej na terenie Gminy Siechnice – inwestycja dofinansowana z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w trybie zaprojektuj i wybuduj, w podziale na części: 1. Część 1: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy ulicy Stawowej w Siechnicach 2. Część 2: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy dróg w Siechnicach, w podziale na etapy: 1) Etap 1: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy ulicy Zachodniej w Siechnicach 2) Etap 2: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy ulicy E. Kwiatkowskiego w Siechnicach
Interne Kennung: BZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy ulicy Stawowej w Siechnicach
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy ulicy Stawowej w Siechnicach
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy dróg w Siechnicach, w podziale na etapy: 1) Etap 1: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy ulicy Zachodniej w Siechnicach 2) Etap 2: Opracowani
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy dróg w Siechnicach, w podziale na etapy: 1) Etap 1: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy i rozbudowy ulicy Zachodniej w Siechnicach 2) Etap 2: Opracowani
Interne Kennung: Część 2