761573-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Wywóz stałych odpadów komunalnych oraz umożliwienie ich segregacji wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i odpadów segregowanych z kompleksów wojskowych funkcjonujących na terenie działania 34. WOG Rzeszów. (zamówienie z podziałem na 18 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWywóz stałych odpadów komunalnych oraz umożliwienie ich segregacji wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i odpadów segregowanych z kompleksów wojskowych funkcjonujących na terenie działania 34. WOG Rzeszów. (zamówienie z podziałem na 18 części)
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wywóz stałych odpadów komunalnych oraz umożliwienie ich segregacji wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych kompleksów wojskowych funkcjonujących na terenie 34 WOG w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i odpadów segregowanych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 18 następujących części: 1) Część nr 1: Wywóz odpadów z m. Rzeszów 2) Część nr 2: Wywóz odpadów z m. Jasionka 3) Część nr 3: Wywóz odpadów z m. Przemyśl i Pikulice 4). Część nr 4: Wywóz odpadów z m. Żurawica i Buszkowiczki 5). Część nr 5: Wywóz odpadów z m. Nisko i Moskale 6). Część nr 6: Wywóz odpadów z m. Nisko i Moskale 7). Część nr 7: Wywóz odpadów z m. Trzcianiec 8). Część nr 8: Wywóz odpadów z m. Sanok 9). Część nr 9: Wywóz odpadów z m. Jasło 10). Część nr 10: Wywóz odpadów z m. Jasło 9). Część nr 9: Wywóz odpadów z m. Dębica 10). Część nr 10: Wywóz odpadów z m. Gniewczyna Łańcucka 11). Część nr 11: Wywóz odpadów z m. Lesko 12). Część nr 12: Wywóz odpadów z m. Rajskie 13). Część nr 13: Wywóz odpadów z m. Łomna 14). Część nr 14: Wywóz odpadów z m. Jarosław 15). Część nr 15: Wywóz odpadów z m. Wysoka Głogowska 16). Część nr 16: Wywóz odpadów z m. Głogów Małopolski 17). Część nr 17: Wywóz odpadów z m. Michałówka 18). Część nr 18: Wywóz odpadów z m. Siedliska 3. Cena jednostkowa m3 wywozu stałych odpadów zmieszanych oraz cena jednostkowa m3 wywozu odpadów segregowanych jest ceną ryczałtową i nie będzie podlegać żadnym zmianom jak również uwzględnia wszystkie elementy zawarte w przedmiocie umowy, a Wykonawca nie będzie żądał żadnych dodatkowych opłat związanych ze świadczoną usługą. 4. Zgodnie z art. 95 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę wszystkich osób realizujących usługę wywozu odpadów komunalnych i segregowanych. 5. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią: 1) Formularze kalkulacji ceny ofertowej – załącznik nr 1A – 1S do SWZ (w zależności od części, o którą wykonawca będzie się ubiegać), 2) postanowienia Projektu umowy – Załącznik nr 4 do SWZ, 3) opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 5 do SWZ. 6. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWywóz odpadów z m. Rzeszów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 1 jest: Wywóz odpadów z m. Rzeszów Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Rzeszów wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 5 466 m3 (2 733 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 2 733 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 970 m3 (485 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 485 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 9 punktów odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1A (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0002
TitelWywóz odpadów z m. Jasionka
BeschreibungCzęść nr 2: Wywóz odpadów z m. Jasionka Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Jasionka wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2 000 m3 (1 000 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 000 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 400 m3 (200 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 200 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 2
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1B (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0003
TitelWywóz odpadów z m. Przemyśl i Pikulice
BeschreibungCzęść nr 3: Wywóz odpadów z m. Przemyśl i Pikulice Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie m. Przemyśl i Pikulice wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2 052 m3 (1 026 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 026 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 388 m3 (194 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 194 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 7 punktów odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 3
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1C (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0004
TitelWywóz odpadów z m. Żurawica i Buszkowiczki
BeschreibungCzęść nr 4: Wywóz odpadów z m. Żurawica i Buszkowiczki Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Żurawica i Buszkowiczki wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 1 600 m3 (800 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 800 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 240 m3 (120 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 120 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 2 punkty odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 4
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1D (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0005
TitelWywóz odpadów z m. Nisko i Moskale
BeschreibungCzęść nr 5: Wywóz odpadów z m. Nisko i Moskale Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Nisko i Moskale wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2 290 m3 (1 145 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 145 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 420 m3 (210 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 210 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 3 punkty odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 5
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1E (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0006
TitelWywóz odpadów z m. Trzcianiec
BeschreibungCzęść nr 6: Wywóz odpadów z m. Trzcianiec Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Trzcianiec wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 300 m3 (150 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 150 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 6
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1F (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0007
TitelWywóz odpadów z m. Sanok
BeschreibungCzęść nr 7: Wywóz odpadów z m. Sanok Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Sanok wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 180 m3 (90 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 90 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 30 m3 (15 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 15 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 7
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1G (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0008
TitelWywóz odpadów z m. Jasło
BeschreibungCzęść nr 8: Wywóz odpadów z m. Jasło Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Jasło wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 30 m3 (15 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 15 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 6 m3 (3 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 3 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 8
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1H (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0009
TitelWywóz odpadów z m. Dębica
BeschreibungCzęść nr 9: Wywóz odpadów z m. Dębica Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Dębica wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 240 m3 (120 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 120 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 9
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1I (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0010
TitelWywóz odpadów z m. Gniewczyna Łańcucka
BeschreibungCzęść nr 10: Wywóz odpadów z m. Gniewczyna Łańcucka Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Gniewczyna Łańcucka wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 700 m3 (350 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 350 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 80 m3 (40 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 40 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 10
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1J (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0011
TitelWywóz odpadów z m. Lesko
BeschreibungCzęść nr 11: Wywóz odpadów z m. Lesko Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Lesko wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 4 m3 (2 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 2 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 2 m3 (1 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 11
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1K (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0012
TitelWywóz odpadów z m. Rajskie
BeschreibungCzęść nr 12: Wywóz odpadów z m. Rajskie Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Rajskie gm. Solina wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 10 m3 (5 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 5 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 12
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1L (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0013
TitelWywóz odpadów z m. Łomna
BeschreibungCzęść nr 13: Wywóz odpadów z m. Łomna Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Łomna wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 60 m3 (30 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 30 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 10 m3 (5 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 5 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 13
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1M (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0014
TitelWywóz odpadów z m. Jarosław
BeschreibungCzęść nr 14: Wywóz odpadów z m. Jarosław Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Jarosław wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 2 030 m3 (1 015 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 1 015 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 290 m3 (145 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 145 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 3 punkty odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 14
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1N (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0015
TitelWywóz odpadów z m. Wysoka Głogowska
BeschreibungCzęść nr 15: Wywóz odpadów z m. Wysoka Głogowska Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Wysoka Głogowska wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 160 m3 (80 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 80 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 20 m3 (10 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 10 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 15
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1O (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0016
TitelWywóz odpadów z m. Głogów Małopolski
BeschreibungCzęść nr 16: Wywóz odpadów z m. Głogów Małopolski Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Głogów Małopolski wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 160 m3 (80 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 80 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 30 m3 (15 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 15 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 2 punkty odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 16
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1P (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0017
TitelWywóz odpadów z m. Michałówka
BeschreibungCzęść nr 17: Wywóz odpadów z m. Michałówka Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Michałówka wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 8 m3 (4 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 4 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 4 m3 (2 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 2 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 17
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1R (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0018
TitelWywóz odpadów z m. Siedliska
BeschreibungCzęść nr 18: Wywóz odpadów z m. Siedliska Przedmiot zamówienia dla ww. części zamówienia obejmuje usługę wywozu stałych odpadów komunalnych wraz z umożliwieniem ich segregacji z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w m. Siedliska wraz z wyposażeniem wszystkich wskazanych w załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia) kompleksów w pojemniki do składowania odpadów komunalnych i segregowanych. Szacowana ilość wywiezionych odpadów w 2026 roku w ramach zamówienia: a) odpady komunalne zmieszane: 48 m3 (24 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 24 m3 w ramach opcji); b) segregowane: 12 m3 (6 m3 w ramach zamówienia podstawowego i 6 m3 w ramach opcji); c) w okresie 1 roku - 1 punkt odbioru.
Interne KennungZP/12/2026 część nr 18
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie usług będących przedmiotem zamówienia wyszczególnionych w załączniku nr 1S (formularz kalkulacji ceny ofertowej). 2. Zamawiający w przypadku wykorzystania środków na realizację przedmiotu zamówienia, złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji, w terminie nie później niż do dnia 28 listopada 2026 r. 3. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot zamówienia i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 4. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do dnia 28 listopada 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za usługi świadczone w zakresie nieobjętym opcją. 5. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji, dotyczące realizacji usługi i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.