2. Verfahren
Verfahren
Titel: 72.2025 Dostawa oprogramowania serwerowego oraz aplikacji mobilnej wraz ze szkoleniem z systemu teleinformatycznego oraz dostawą sprzętu do monitorowania rehabilitacji w domu – projekt pn. "Ocena wpływu telerehabilitacji krążeniowo-oddechowej na sprawność ogólną i jakość życia pacjentów z tętniczym nadciśnieniem płucnym"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa oprogramowania serwerowego oraz aplikacji mobilnej wraz ze szkoleniem z systemu teleinformatycznego oraz dostawą sprzętu do monitorowania rehabilitacji w domu – projekt pn. "Ocena wpływu telerehabilitacji krążeniowo-oddechowej na sprawność ogólną i jakość życia pacjentów z tętniczym nadciśnieniem płucnym" (umowa nr 2024/ABM/01/00069). 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotowe zamówienie podzielone jest na etapy: 1) Etap I - Dostawa, wdrożenie systemu do ewidencjonowania pacjentów z możliwością zdalnego zlecania zadań rehabilitacyjnych, zdalnego nadzoru nad aktywnością pacjenta oraz agregującego dane z urządzeń medycznych, składającego się z oprogramowania serwerowego oraz aplikacji mobilnej na iOS oraz Android. 2) Etap II – Dostawa sprzętu medycznego, w tym infrastruktury badawczej – dostawa sukcesywna. 3) Etap III – Szkolenie u Zamawiającego na terenie miasta Wrocławia oraz w maksymalnie 7 innych ośrodkach na terenie Polski w terminie i miejscu przez niego wyznaczonym. 4) Etap IV - Utrzymanie systemu do ewidencjonowania pacjentów z możliwością zdalnego zlecania zadań rehabilitacyjnych, zdalnego nadzoru nad aktywnością pacjenta oraz agregującego dane z urządzeń medycznych, składającego się z oprogramowania serwerowego oraz aplikacji mobilnej na iOS oraz Android. Wsparcie konsultanta online - w maksymalnie 8 ośrodkach na terenie Polski. Wsparcie informatyczne w przypadku potrzeby dostosowania struktury danych do potrzeb zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ), Formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ), Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowany sprzęt (dostarczany w ramach Etapu II realizacji zadania) spełniał wymogi zawarte w Formularzu asortymentowo-cenowym. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 5 do SWZ). 4. Zamawiający podaje kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, która wynosi brutto: 1 507 000, 00 zł 5. Miejsce dostawy: maksymalnie 8 ośrodków na terenie Polski
Vorherige Bekanntmachung: 558320-2025
Interne Kennung: AZP.260.72.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001