2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderwijsleerpakket Stichting KomLeren
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op methode gebonden gebruiks- (leerboeken, handleidingen) en verbruiksmaterialen (werkboeken, toestboeken). Methode vervangende- en educatieve software en leerpakketten. Onderwijsleerpakketten voor 20 locaties van KomLeren
Interne Kennung: KL2023RS101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leermiddelen en leerpaketten
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op methode gebonden duurzame gebruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen, etc.), methode gebonden duurzame gebruiksmaterialen middels een leerpakket (prijs per leerling), methode gebonden verbruiksmaterialen (werkboeken, toets boeken, etc.), methode vervangende software, alsmede op educatieve software. Onderwijsleerpakketten voor 20 locaties van KomLeren
Interne Kennung: 1