2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speciální vozidlo pro intenzivní péči o patologické novorozence a novorozence s nízkou porodní hmotností a rodičku.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu nového sanitního vozidla pro rychlou zdravotnickou pomoc, dle ČSN EN 1789 kategorie C, která bude mobilní jednotkou intenzívní péče. Zadavatel požaduje vozidlo s dvojkabinou a s modulární nástavbou do max. 5 500 kg celkové hmotnosti. Požadovaná specifikace vozidla je vymezena v „Technické specifikaci vozidla (Zboží)“ (Příloze č. 4 ZD), ve „Schematické znázornění uspořádání vozidla (Zboží) (Příloze č. 5 ZD) a dále v dokumentu „Ilustrativní grafika vozidla ZZS HMP (Zboží)“ (Příloze č. 6 ZD). Součástí předmětu plnění je i odpovídající vybavení nových vozidel, které je uvedeno v požadované technické specifikaci (Příloze č. 4 ZD). Dodavatel uvede v nabídce (Přílohy č. 4 ZD) podrobnou specifikaci nabízeného vozidla dle minimálních požadavků zadavatele uvedených v této zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 87/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., veškeré informace o postupu zadavatel uvádí v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu nového sanitního vozidla pro rychlou zdravotnickou pomoc, dle ČSN EN 1789 kategorie C , která bude mobilní jednotkou intenzívní péče. Zadavatel požaduje vozidlo s dvojkabinou a s modulární nástavbou do max. 5 500 kg celkové hmotnosti. Požadovaná specifikace vozidla je vymezena v „Technické specifikaci vozidla (Zboží)“ (Příloze č. 4 ZD), ve „Schematické znázornění uspořádání vozidla (Zboží) (Příloze č. 5 ZD) a dále v dokumentu „Ilustrativní grafika vozidla ZZS HMP (Zboží)“ (Příloze č. 6 ZD). Součástí předmětu plnění je i odpovídající vybavení nových vozidel, které je uvedeno v požadované technické specifikaci (Příloze č. 4 ZD). Dodavatel uvede v nabídce (Přílohy č. 4 ZD) podrobnou specifikaci nabízeného vozidla dle minimálních požadavků zadavatele uvedených v této zadávací dokumentaci.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 222 odst. 4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.