See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w tym do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie w 2026 roku
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w tym do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie w 2026 roku”. 4.2. Zamówienie obejmuje (dotyczy wszystkich 9 części): 4.2.1. Usługa przewozowa polegała będzie na dowożeniu dzieci z miejsca ich zamieszkania do szkoły oraz odwożeniu do miejsca zamieszkania, a dzieci uczące się w SOSW w Szymanowie i SOSW w Miłakowie zabierane będą spod domu i odwożone z powrotem w to samo miejsce. Przewozy odbywać się będą w dniach nauki szkolnej, a na wniosek dyrektora szkoły w dniach realizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych w okresie przerwy świątecznej zimowej i wiosennej, w przypadku odrabiania zajęć edukacyjnych w soboty oraz w przypadku dzieci 5-6-letnich z oddziałów przedszkolnych również w okresie ferii zimowych. 4.2.2. Przewozy odbywać się będą wg opisu tras stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ i będącego elementem umowy. Dane dotyczące ilości dzieci mają charakter szacunkowy i mogą ulec zmianie.
Interne Kennung: OK.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 1
Beschreibung: Przebieg trasy: SP nr 3 Morąg – Silin – Lubin – Raj – SP nr 3 – SP nr 1 Morąg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Lubin SP1– 3 do 5 km Raj SP1 – 15 (w tym 2 uczniów z oddz. przed., SP3 –0 do 5 km Silin Sp3 – 9 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy
Interne Kennung: OK.271.1.2025-1
Los: LOT-0003
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 3
Beschreibung: Przebieg trasy: SP Żabi Róg – kolonia Bramka I i II – Bożęcin – Bramka – SP Żabi Róg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Bożęcin 12 do 10 km Bramka i kolonia 6 do 10 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy; 3) W przypadku uczniów zamieszkałych na terenie Bramka kolonia - 1 uczeń kolonia Bramka I – wsiada i wysiada na tzw. pierwszym rozgałęzieniu dróg koło budynku Bramka 78, 1 uczeń kolonia Bramka II – wsiada i wysiada koło budynku Bramka 83
Interne Kennung: OK.271.1.2025-3
Los: LOT-0005
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 5
Beschreibung: Przebieg trasy: SP Żabi Róg - Gubity – SP Żabi Róg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Gubity 7 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 2; 2) Jeden uczeń niepełnosprawny na wózku inwalidzkim; 3) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy
Interne Kennung: OK.271.1.2025-5
Los: LOT-0006
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 6
Beschreibung: Przebieg trasy: SP Żabi Róg – Ruś – Białka – Zawroty – SP Żabi Róg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Ruś 9 do 10 km Białka 3 do 10 km Zawroty 23 do 5 km Kolonia Żabi Róg 2 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy
Interne Kennung: OK.271.1.2025-6
Los: LOT-0011
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 11
Beschreibung: Przebieg trasy: SP nr 2 Morąg – Jędrychówko (jadąc od Morąga za mostkiem w prawo – do krzyża i z powrotem do ul. Weneckiej) – z ul. Weneckiej za mostkiem na rzece Drela w prawo w drogę 150055 N i z powrotem) – Kudypy - Wola Kudypska – SP nr 4 – SP nr 2 Morąg Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Jędrychówko SP4 - 12 SP2 - 11 do 10 km Wola Kudypska SP2 - 0 do 10 km Kudypy SP2 - 2 do 10 km Morąg – ul. Wenecka SP2 - 1 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi nie więcej niż 3,6; 2) Nowy punkt zborny w przedłużeniu drogi 150055 N w miejscu skrzyżowania z drogą gminna do Raju (1100 m od ul. Weneckiej) 3) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy
Interne Kennung: OK.271.1.2025-11
Los: LOT-0013
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 13
Beschreibung: Przebieg trasy: SP w Bramce (filia) – Kolonia Bramka – SP w Bramce (filia) – Bożęcin – SP w Bramce (filia) Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Kolonia Bramka III 1 do 5 km Kolonia Bramka I i II 3 do 5 km Bożęcin 15 do 5 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi: 2; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy 3) W przypadku uczniów zamieszkałych na terenie Bramka kolonia – 3uczniów kolonia Bramka II – wsiada i wysiada koło budynku Bramka 83 4) Kolonia Bramka III – koło budynku Bramka 90
Interne Kennung: OK.271.1.2025-13
Los: LOT-0020
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 20
Beschreibung: Przebieg trasy: SP Łączno – Borzymowo – SP Łączno Miejscowość Szacunkowa ilość dzieci Długość trasy Borzymowo (Abramówka) 7 do 10 km Uwagi: 1) Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi: 2; 2) Punkty zborne uczniów i ich kolejność ustala dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Wykonawcy
Interne Kennung: OK.271.1.2025-20
Los: LOT-0021
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 22
Beschreibung: 8 (22) 22a. Przebieg trasy: Szymanowo- Królewo- Kalnik- Chojnik- Rolnowo- Nowy Dwór- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 10 w tym 1 na wózku inwalidzkim Długość trasy – 34 km Środek transportu: minimum 12 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 189 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 b. Przebieg trasy: Szymanowo- Markowo- Łączno- Jurki- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 9 w tym 1 na wózku inwalidzkim Długość trasy: 37 km Środek transportu: minimum 12 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Ilość dni dowożenia – 189 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 c. Przebieg trasy: Szymanowo- Bramka - Zawroty- Słonecznik- Raj- Jędrychówko- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 8 Długość trasy: 49 km Środek transportu: minimum 10 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 189 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 d. Przebieg trasy: Szymanowo- Wilnowo- Kretowiny- Żabi Róg- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 3 Długość trasy: 38 km Środek transportu: minimum 12 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 189 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 3 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego 22 e. Przebieg trasy: Szymanowo- Morąg- Szymanowo Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Szymanowie Ilość uczniów: 65, w tym 55 jeździ codziennie (2 na wózku inwalidzkim), a pozostałe 10 w poniedziałek rano i w piątek po południu Długość trasy: 26 km Środek transportu: minimum 31 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 189 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 4 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego
Interne Kennung: OK.271.1.2025-22
Los: LOT-0022
Titel: Dowożenie uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Morąg w 2026 roku - trasa nr 23
Beschreibung: 9 (23 Pon.-Pt.*) Przebieg trasy nr 1: Miłakowo – Gubity – Żabi Róg – Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 5 Długość trasy – 49 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 84 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego Przebieg trasy nr 2: Miłakowo – Słonecznik – Wenecja – Wola Kudypska – Morąg – Chojnik - Kalnik – Złotna – Strużyna – Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 7 Długość trasy – 100 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 84 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego Przebieg trasy nr 3: Miłakowo – Morąg – Dobrocinek – Morąg – Gulbity – Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 7 Długość trasy – 49 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 84 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego Przebieg trasy nr 4: Miłakowo – Gubity – Żabi Róg – Morąg – Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 6 Długość trasy – 55 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 84 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego Przebieg trasy nr 5: Miłakowo – Morąg – Wola Kudypska – Morąg – Dobrocinek – Morąg – Chojnik – Morąg – Gulbity – Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 4 Długość trasy – 85 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 84 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego * dzień nauki szkolnej po dniu wolnym bądź dzień nauki szkolnej przed dniem wolnym (23 Wt.-Czw.) Przebieg trasy nr 1: Miłakowo – Gubity – Żabi Róg – Morąg – Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 6 Długość trasy – 55 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 105 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego Przebieg trasy nr 2: Miłakowo – Morąg – Wola Kudypska – Morąg – Dobrocinek – Morąg – Chojnik – Morąg – Gulbity - Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 4 Długość trasy – 85 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 105 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego Przebieg trasy nr 3: Miłakowo – Żabi Róg – Gubity – Morąg – Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 6 Długość trasy – 55 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 105 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego Przebieg trasy nr 4: Miłakowo – Morąg – Wola Kudypska – Morąg – Dobrocinek – Morąg – Chojnik – Morąg – Gulbity - Miłakowo Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie Ilość uczniów: 4 Długość trasy – 85 km Środek transportu: minimum 7 miejsc; środek transportu przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych Ilość dni dowożenia – 105 Przewidywana ilość kursów dziennie wyliczona ze średniej tygodnia wynosi 1 Uwaga: należy dojechać do miejsca zamieszkania ucznia tj. lokalu mieszkalnego
Interne Kennung: OK.271.1.2025-23