761659-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bürobedarf – Nákup kancelářských potřeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup kancelářských potřeb
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka kancelářských potřeb pro centrálního zadavatele a pověřující zadavatele. Podrobnější informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung5293-2023
Interne KennungVZ/2021/930/641
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör
5. Los
LosLOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel, 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe, 30197100 Heftklammern, Stifte und Reißnägel, 30197200 Ringordner und Büroklammern, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör
Optionen
Beschreibung der OptionenCentrální zadavatel a pověřující zadavatelé jsou oprávněni ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou rámcovou dohodu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od rámcové dohody uzavřené/uzavřených s vybraným dodavatelem, jsou centrální zadavatel a pověřující zadavatelé oprávněni uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne s centrálním zadavatelem nebo pověřujícím zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, jsou centrální zadavatel a pověřující zadavatelé oprávněni obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), jsou centrální zadavatel a pověření zadavatelé oprávněni uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).