2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba třídící linky společnosti Jihosepar a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka technologického zařízení: Třídící linky pro separaci plastového komunálního a jiného odpadu a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky včetně technické specifikace je uvedena v přílohách zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je součástí realizace projektu s názvem: Výstavba třídící linky společnosti Jihosepar a.s. v rámci Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Číslo projektu CZ.05.01.05/06/23_060/0003833. V rámci výzvy 05_23_060.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen, 30132000 Sortiermaschinen, 45222100 Bau von Abfallbehandlungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka technologického zařízení: Třídící linky pro separaci plastového komunálního a jiného odpadu a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky včetně technické specifikace je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Jihosepar