761781-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Odnowienie subskrypcji oprogramowania do zarządzania przełącznikami SAN na okres 60 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnowienie subskrypcji oprogramowania do zarządzania przełącznikami SAN na okres 60 miesięcy
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest: odnowienie subskrypcji oprogramowania do zarządzania przełącznikami SAN na okres 60 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Wszystkie wymagania określone w rozdziale II SWZ – OPZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Zamówienie nie zostało podzielone na części ze względu na jego jednolity charakter pod względem technicznym i funkcjonalnym. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych ze względów technicznych i wykonawczych oraz racjonalnego wydatkowania środków publicznych. Podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia, a także potrzebą skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia. Decyzja o nie dzieleniu zamówienia na części nie narusza konkurencyjności poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom. Podział zamówienia stanowiłby zagrożenie dla uzyskania najlepszych efektów z przeznaczonych nakładów. 7. W przypadku, gdy rozdział II SWZ – OPZ odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z OPZ oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych niż w przywołanych w rozdziale II SWZ. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje zamówień na dodatkowe dostawy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 10. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części, nie zostaną mu przyznane. 11.Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuję się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, o których mowa w art. 5k tego rozporządzenia w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 12. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 13. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 14. Zamówienie należy zrealizować w następujących terminach: 14.1. Wykonawca w terminie 5 dni od dnia zawarcia przez Strony Umowy dostarczy Zamawiającemu subskrypcje Oprogramowania, Dokumentację oraz wymagane dane i dokumenty, o których mowa w pkt VII.2. OPZ. 14.2. Zamawiający zobowiązuje się zapewnić Wsparcie techniczne w okresie 60 miesięcy od dnia 10.11.2025 r., chyba że dostawa, o której mowa w ust. 1 powyżej, nastąpi później, wówczas od dnia odbioru wskazanego w podpisanym Protokole Odbioru.
Interne KennungCOI-ZAK.262.95.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdnowienie subskrypcji oprogramowania do zarządzania przełącznikami SAN na okres 60 miesięcy.
Beschreibungzgodnie z OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung