2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, według opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik Nr 9 do SWZ. Wykonawca ma dysponować pośrednio lub bezpośrednio co najmniej 2 placówkami (punktami odbiorczymi) na terenie Krakowa, w tym jedną w odległości do 1 km od lokalizacji siedziby Zamawiającego, tj. ul. Bolesława Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków w nawigacji pieszej oraz jedną w granicach Dzielnicy I Miasta Krakowa, czynną do godz. 24:00, 7 dni w tygodniu.
Vorherige Bekanntmachung: 587502-2025
Interne Kennung: 102/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
Los: LOT-0014
Beschreibung: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie