761815-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Kranwagen und Muldenkipper – Het leveren van een kraan-haakarmvoertuig met afzetbare combi - kolkenzuiger
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van een kraan-haakarmvoertuig met afzetbare combi - kolkenzuiger
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 1 kraan-haakarmvoertuig en het leveren van 1 afzetbare combi – kolkenzuiger opbouw Het leveren van 1 kraan-haakarmvoertuig en het leveren van 1 afzetbare combi – kolkenzuiger opbouw
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van 1 kraan-haakarmvoertuig en het leveren van 1 afzetbare combi – kolkenzuiger opbouw
Interne Kennung: 1