See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów instalacji elektrycznej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, wyłączników ppoż., agregatu prądotwórczego, świadczenie usług elektrycznych, wykonywanie napraw i usuwanie awarii instalacji i urządzeń elektrycznych w budynkach administracyjnych należących do Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., położonych na terenie Oddziału w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonywanie przeglądów instalacji elektrycznej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, wyłączników ppoż., agregatu prądotwórczego, świadczenie usług elektrycznych, wykonywanie napraw i usuwanie awarii instalacji i urządzeń elektrycznych w budynkach administracyjnych należących do Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., położonych na terenie Oddziału w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki do SWZ – Wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 544508-2025
Interne Kennung: ZP/2025/06/0075/POZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie przeglądów instalacji elektrycznej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, wyłączników ppoż., agregatu prądotwórczego, świadczenie usług elektrycznych, wykonywanie napraw i usuwanie awarii instalacji i urządzeń elektrycznych w budynkach administracyjnych należących do Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., położonych na terenie Oddziału w Poznaniu.