761881-2025 - Ergebnis
Tschechien – Spirituosen – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DROGISTICKÉ ZBOŽÍ, LDPE PYTLŮ A SÁČKŮ, KLINIK BOXŮ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DROGISTICKÉ ZBOŽÍ, LDPE PYTLŮ A SÁČKŮ, KLINIK BOXŮ
BeschreibungPrůběžné a opakované dodávky LDPE pytlů a sáčků, splňujících požadavky stanovené ve výzvě, a to po dobu 3 měsíců ode dne nabytí účinnosti smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem.
Vorherige Bekanntmachung438311-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15911100 Spirituosen
5. Los
LosLOT-0002
TitelVýzva č. 4: Čistící prostředky a další mycí materiál
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky čistících prostředků a dalšího mycího materiálu
Interne KennungDNS_DR004-2025
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier