See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf Opvang ontheemden Oekraïne
Beschreibung: Sinds het uitbreken van de oorlog in Oekraïne is er in Europa een grote ontheemdenstroom op gang gekomen. Gemeenten in Nederland zien zich daardoor genoodzaakt te voorzien in (tijdelijke) opvang en huisvesting. Ook binnen onze gemeente vindt er langdurige tijdelijke opvang voor Oekraïense ontheemden plaats. Dit betreft volwassenen en kinderen. Naast een eigen locatie werkt onze gemeente samen met een onderneming binnen de gemeente Nunspeet waarbij huisvesting is geregeld door middel van het beschikbaar stellen van 20 á 25 hoogwaardige 4 en 6 persoonschalets, die jaarrond voor bewoning geschikt zijn. Waarde ligt naar verwachting tussen € 450.000 en € 550.000 per jaar
Interne Kennung: T64661 Vrijwillige transparantie vooraf Opvang ontheemden Oekraïne
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000