See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 – powiat myślenicki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 11 części - zadania, polegające na utrzymaniu przejezdności na drogach powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie nawierzchni jezdni, wysp z azylem, placów i zatok autobusowych oraz chodników i parkingów (zadanie nr 3), monitoring oraz patrolowanie dróg a także pozimowe sprzątanie chodników wraz z jednią przy krawężnikach, wysp z azylem i mostów, zgodnie z SWZ i załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 584183-2025
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 1 - Gmina Myślenice-północ
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 22,4 km na terenie gminy Myślenice-północ, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-1
Menge: 22,4 Kilometer
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 2 - Gmina Myślenice–południe
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 30,3 km na terenie gminy Gmina Myślenice–południe, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-2
Menge: 30,3 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 3 - Miasto Myślenice
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 31,6 km na terenie gminy Gmina Myślenice–południe, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, chodników, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-3
Menge: 31,6 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 4 - Gmina i Miasto Dobczyce
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 42,6 km na terenie gminy i miasta Dobczyce, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-4
Menge: 42,6 Kilometer
Los: LOT-0005
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 5 - Gmina i Miasto Sułkowice
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 20,0 km na terenie gminy i miasta Sułkowice, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-5
Menge: 20 Kilometer
Los: LOT-0006
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 6 - Gmina Pcim – wschód
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 22,8 km na terenie gminy Pcim-wschód, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-6
Menge: 22,8 Kilometer
Los: LOT-0007
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 7 - Gmina Pcim – zachód
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 10,9 km na terenie gminy Pcim-zachód, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-7
Menge: 10,9 Kilometer
Los: LOT-0008
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 8 - Gmina Raciechowice
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 43,0 km na terenie gminy Raciechowice, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-8
Menge: 43 Kilogramm
Los: LOT-0009
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 9 - Gmina Siepraw
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 33,4 km na terenie gminy Siepraw, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-9
Menge: 33,4 Kilometer
Los: LOT-0010
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 10 - Gmina Lubień i Gmina Tokarnia
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 32,6 km na terenie gminy Lubień i Tokarnia, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-10
Menge: 32,6 Kilometer
Los: LOT-0011
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025 - powiat myślenicki: część nr 11 - Gmina Wiśniowa
Beschreibung: Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych o łącznej dł. 25,8 km na terenie gminy Wiśniowa, polegające na utrzymaniu przejezdności na tych drogach w okresie zimowym, zgodnie z przyjętym standardem poprzez zwalczanie śliskości zimowej, odśnieżanie i uszorstnienie jezdni, monitoring oraz patrolowanie dróg, a także pozimowe sprzątanie, zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: ZDP.ZP.26.14.2025-11
Menge: 25,8 Kilometer