See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPENBARE PROCEDURE VOOR DE AANWIJZING VAN VOEDSELLEVERANCIERS
Beschreibung: OPENBARE PROCEDURE VOOR DE AANWIJZING VAN LEVERANCIERS VAN HALFVOLLE MELK (UHT), SARDIENEN IN OLIJFOLIE, SALADE MET TONIJN AFKOMSTIG VAN DUURZAME VISVANGST, TARWEMEEL, GEMALEN FAIRTRADEKOFFIE 100% ARABICA, PASTA LINGUINE, RIJST, GEPELDE TOMATEN IN BLOKJES, HELE, ZEER FIJNE SPERZIEBONEN, ERWTJES EN WORTELTJES, RODE BONEN, CONFITUUR VAN 4 RODE VRUCHTEN, CHOCOLADE SMEERPASTA, OLIJFOLIE, SPECULOOSKOEKJES, FAIRTRADE MELKCHOCOLADE, SOEP, GRANEN IN KLEINE KNAPPERIGE RINGEN MET HONING, KIP CURRY, BALLETJES IN TOMATENSAUS. BESTEMD VOOR GRATIS VERDELING AAN DE MEEST BEHOEFTIGEN IN BELGIË IN HET LICHT VAN DUURZAME ONTWIKKELING VOOR REKENING VAN DE POD MAATSCHAPPELIJKE INTEGRATIE, ARMOEDEBESTRIJDING EN GROOTSTEDENBELEID IN HET KADER VAN HET FONDS VOOR EUROPESE HULP AAN DE MEEST BEHOEFTIGEN.
Interne Kennung: POD MI-MIIS 2021 02 BIS-F03__3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Halfvolle melk UHT
Beschreibung: Halfvolle melk UHT
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511210 UHT-Milch
Los: LOT-0010
Titel: Erwtjes en worteltjes
Beschreibung: Erwtjes en worteltjes
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0011
Titel: Rode bonen
Beschreibung: Rode bonen
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221210 Bohnen
Los: LOT-0012
Titel: Confituur van 4 rode vruchten
Beschreibung: Confituur van 4 rode vruchten
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332290 Konfitüren
Los: LOT-0013
Titel: Chocolade smeerpasta
Beschreibung: Chocolade smeerpasta
Interne Kennung: 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren
Los: LOT-0014
Titel: Olijfolie
Beschreibung: Olijfolie
Interne Kennung: 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15411110 Olivenöl
Los: LOT-0015
Titel: Speculooskoekjes
Beschreibung: Speculooskoekjes
Interne Kennung: 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0016
Titel: Fairtrade melkchocolade
Beschreibung: Fairtrade melkchocolade
Interne Kennung: 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Los: LOT-0017
Titel: Soep
Beschreibung: Soep
Interne Kennung: 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15891900 Gemüsesuppen
Los: LOT-0018
Titel: Granen in kleine knapperige ringen met honing
Beschreibung: Granen in kleine knapperige ringen met honing
Interne Kennung: 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03211000 Getreide
Los: LOT-0019
Titel: Kip curry
Beschreibung: Kip curry
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 15112130 Hühner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112130 Hühner
Los: LOT-0002
Titel: Sardienen in olijfolie
Beschreibung: Sardienen in olijfolie
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15241300 Sardinen
Los: LOT-0020
Titel: Balletjes met tomatensaus
Beschreibung: Balletjes met tomatensaus
Interne Kennung: 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Los: LOT-0003
Titel: Rijstsalade met tonijn afkomstig van duurzame visvangst
Beschreibung: Rijstsalade met tonijn afkomstig van duurzame visvangst
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15241400 Thunfischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: Tarwemeel
Beschreibung: Tarwemeel
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl
Los: LOT-0005
Titel: Gemalen fairtradekoffie 100% arabica
Beschreibung: Gemalen fairtradekoffie 100% arabica
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15861000 Kaffee
Los: LOT-0006
Titel: Pasta: Linguine
Beschreibung: Pasta: Linguine
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0007
Titel: Rijst
Beschreibung: Rijst
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03211300 Reis
Los: LOT-0008
Titel: Gepelde tomaten in blokjes
Beschreibung: Gepelde tomaten in blokjes
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331134 Verarbeitete Tomaten/Paradeiser
Los: LOT-0009
Titel: Hele, zeer fijne sperziebonen
Beschreibung: Hele, zeer fijne sperziebonen
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331464 Ganze Bohnen in Dosen