See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 do SWZ, w podziale na części: 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 2, nr 3 i nr 3a do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych we wskazanych częściach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. W laboratoriach Centralnego Laboratorium stosowane są metodyki badań ogólnie przyjęte na forum międzynarodowym i w Unii Europejskiej, wymagające zastosowania określonych akcesoriów i sprzętu laboratoryjnego o ustalonym standardzie i jakości (często występuje bezpośrednie wskazanie w metodyce). Ponadto, konieczne jest zachowanie określonego trybu pracy poprzez zastosowanie sprzętu i akcesoriów używanych do tej pory (ich zmiana może w istotny sposób wpłynąć na jakość wyników lub spowodować konieczność ponownej optymalizacji metody). 5. W pozostałych częściach, ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy, Zamawiający dopuszcza znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy równoważne - pod warunkiem, iż oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia będą o takich samych lub lepszych parametrach jakościowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ. 10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 13. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung: 266003-2025
Interne Kennung: WIP.261.24.2025.NPA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38522000 Chromatografische Scanner, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33157700 Befeuchter für Sauerstofftherapie, 18424300 Einweghandschuhe, 42513200 Kühlvorrichtungen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141615 Urinbeutel, 30237430 Lichtgriffel, 38931000 Temperatur- und Luftfeuchtigkeitsprüfer, 33141411 Skalpelle und Klingen, 42996700 Abscheider, 38310000 Präzisionswaagen, 42310000 Brenner
5. Los
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 - Akcesoria do badań mikrobiologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa akcesoriów laboratoryjnych oraz drobnego specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 2, nr 3 i nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: Część 41 - Akcesoria do badań mikrobiologicznych
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 - Akcesoria mikrobiologiczne
Interne Kennung: Część 42 - Akcesoria mikrobiologiczne
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 - Akcesoria szklane
Interne Kennung: Część 43 - Akcesoria szklane
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 - Szkiełka diagnostyczne
Interne Kennung: Część 44 - Szkiełka diagnostyczne
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 - Akcesoria laboratoryjne
Interne Kennung: Część 45 - Akcesoria laboratoryjne
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 - Akcesoria do pakowania i transportu
Interne Kennung: Część 46 - Akcesoria do pakowania i transportu
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 - Palniki i akcesoria laboratoryjne różne
Interne Kennung: Część 47 - Palniki i akcesoria laboratoryjne różne
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 - Artykuły laboratoryjne do naważenia i wytrząsarka z akcesoriami
Interne Kennung: Część 48 - Artykuły laboratoryjne do naważenia i wytrząsarka z akcesoriami
Los: LOT-0049
Titel: Część 50 - Akcesoria Brand
Interne Kennung: Część 50 - Akcesoria Brand
Los: LOT-0050
Titel: Część 51 - Akcesoria Eppendorf
Interne Kennung: Część 51 - Akcesoria Eppendorf
Los: LOT-0051
Titel: Część 52 - Dozowniki i pipety automatyczne
Interne Kennung: Część 52 - Dozowniki i pipety automatyczne
Los: LOT-0052
Titel: Część 53 - Pojemniki na odpady
Interne Kennung: Część 53 - Pojemniki na odpady
Los: LOT-0053
Titel: Część 54 - Probówki wirówkowe
Interne Kennung: Część 54 - Probówki wirówkowe
Los: LOT-0054
Titel: Część 55 - Akcesoria laboratoryjne
Interne Kennung: Część 55 - Akcesoria laboratoryjne
Los: LOT-0055
Titel: Część 56 - Akcesoria plastikowe
Interne Kennung: Część 56 - Akcesoria plastikowe
Los: LOT-0056
Titel: Część 57 - Akcesoria ochrony osobistej
Interne Kennung: Część 57 - Akcesoria ochrony osobistej
Los: LOT-0057
Titel: Część 58 - Szalki Petriego
Interne Kennung: Część 58 - Szalki Petriego
Los: LOT-0058
Titel: Część 59 - Bibuły filtracyjne
Interne Kennung: Część 59 - Bibuły filtracyjne
Los: LOT-0059
Titel: Część 60 - Czyściwo do laboratorium
Interne Kennung: Część 60 - Czyściwo do laboratorium