2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem w 2026 roku
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem w 2026 roku. 2. Łączna szacunkowa ilość odpadów do zebrania i zagospodarowania wynosi: 1462,5 Mg. 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 3.1. odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych stale (zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i wielorodzinna), domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe jedynie przez część roku, z Punktu Selektywnej Zbiórki (PSZOK) a także z dróg publicznych (droga wojewódzka, drogi powiatowe i gminne), dróg wewnętrznych, placów i innych obiektów wymienionych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia we frakcjach i ilościach określonych w dalszej części ogłoszenia oraz w SWZ, 3.2. zagospodarowanie odbieranych odpadów komunalnych w sposób opisany w dalszej części ogłoszenia oraz w SWZ.
Interne Kennung: IZP.271.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Łączna szacunkowa ilość odpadów do zebrania i zagospodarowania wynosi: 1462,5 Mg. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych stale (zabudowa jednorodzinna, zagrodowa i wielorodzinna), domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe jedynie przez część roku, z Punktu Selektywnej Zbiórki (PSZOK), a także z dróg publicznych (droga wojewódzka, drogi powiatowe i gminne), dróg wewnętrznych, placów i innych obiektów wymienionych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia w następujących frakcjach i ilościach (kody poszczególnych odpadów określono w SWZ): 2.1.1. Zmieszane (niesegregowane) odpady komunalne oraz odpady z ogrodów i parków (w tym z cmentarzy) i inne odpady nie ulegające biodegradacji w ilości około 800 Mg 2.1.2. Gromadzone w sposób selektywny następujące rodzaje odpadów – 387,0 Mg: a. Odpady z papieru i tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury w ilości około 30 Mg, b. Odpady metali w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe w ilości około 180 Mg, c. Opakowania ze szkła w ilości 165 Mg, d. Odpady ulegające biodegradacji ze szczególnych uwzględnieniem bioodpadów - bioodpady wytworzone w budynku, bioodpady zielone w ilości około 12 Mg, 2.1.3. Odpady niewymienione powyżej – 275,5 Mg: a. Odpady budowlane i rozbiórkowe w ilości około 50 Mg, b. Zużyte opony – w ilości około 25 Mg, c. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w ilości około 5 Mg, d. Odpady niebezpieczne powstające w gospodarstwach domowych (tj. chemikalia, zużyte baterie, akumulatory i inne) w ilości 0,5 Mg, e. odpady wielkogabarytowe w ilości około 175 Mg f. tekstylia w ilości około 20 Mg. 2.2. zagospodarowanie odbieranych odpadów komunalnych w sposób określony w SWZ. 3. W zakres zamówienia wchodzi również: 3.1. uporządkowanie terenu w miejscu gromadzenia odpadów zgodnie z SWZ, 3.2. zakup, właściwe oznakowanie oraz dystrybucja (przekazywanie) worków na poszczególne odpady do właścicieli nieruchomości, wyposażenie części nieruchomości w kontenery i pojemniki, 3.3. objazd wzdłuż drogi wojewódzkiej i wszystkich dróg powiatowych celem odebrania złożonych przy tych drogach (w szczególności przy przystankach autobusowych) odpadów komunalnych w workach na odpady stałe segregowane i niesegregowane – w dniach określonych w SWZ, 3.4. odbiór i zagospodarowanie odpadów (balast, wysegregowane i inne) z kontenerów rozstawionych przez wykonawcę przy oczyszczalniach ścieków w Bartkowej-Posadowej, Rożnowie, Siennej, Tropiu – w okresie od 14 kwietnia do 15 października w każdy poniedziałek (w przypadku gdy w poniedziałek przypadnie dzień ustawowo wolny pracy lub świąteczny to odbiór i zagospodarowanie odpadów nastąpi odpowiednio we wtorek), oraz w pozostałym okresie w dniach zbiórki odpadów dla 5 rejonów opisanych w SWZ. 5. Odpady będą odbierane: 5.1. od właścicieli nieruchomości zamieszkałych stale i właścicieli domków letniskowych lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno – wypoczynkowe wykorzystywanych jedynie przez część roku (w ilości około 1100 Mg), 5.2. odbiór, wywóz, utylizacja i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów przeznaczonych do użytku publicznego (droga wojewódzka 975, drogi powiatowe i droga gminna „Centrum” w kierunku „Arki” (w ilości ok. 87,5 Mg). 5.3. Z Punktu Selektywnej Zbiórki zlokalizowanego w miejscowości Bartkowa Posadowa (w ilości ok. 275 Mg). 6. Wszystkie rodzaje odpadów muszą być odbierane w sposób selektywny, tak aby nie mieszać ze sobą poszczególnych frakcji odpadów. 7. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w następujących załącznikach do SWZ: 7.1. Załącznik Nr 4 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wraz z załącznikami), 7.2. Załącznik nr 5 – wzór umowy (wraz z załącznikami).
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge: 1 462,5 Tonnen