762108-2025 - Ergebnis
Polen – Computerserver – Rozbudowa systemu pamięci masowej wraz z gwarancją oraz świadczeniem usług utrzymania, rozwoju i warsztatów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemu pamięci masowej wraz z gwarancją oraz świadczeniem usług utrzymania, rozwoju i warsztatów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa Systemu Pamięci Masowej obejmujący: 1) wykonanie przez Wykonawcę projektu technicznego Rozbudowy Systemu Pamięci Masowej, zgodnego z przedstawioną przez Zamawiającego koncepcją opisaną w Opisie Przedmiotu Zamówienia, 2) dostawę Sprzętu i Oprogramowania (wraz z udzieleniem licencji dla oprogramowania instalowanego na Sprzęcie) niezbędnego do realizacji projektu technicznego stanowiącą Rozbudowę Systemu Pamięci Masowej o 91 TiB, instalacją dysków i nowych kontrolerów, oraz serwisem gwarancyjnym i dostępem do aktualizacji systemu, 3) wykonanie usług instalacyjnych, upgradu wraz wdrożeniem Sprzętu i Oprogramowania zgodnie z projektem technicznym, 4) świadczenie usług Utrzymania w zakresie określonym w Umowie, 5) świadczenie usług Rozwoju w zakresie określonym w Umowie, 6) autoryzowane warsztaty, łącznie dla 4 pracowników Zamawiającego, z zakresu obsługi Sprzętu. zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ) oraz Projektowane Postanowienia Umowy (wzór umowy).
Vorherige Bekanntmachung528211-2025
Interne KennungZP-DI-31/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 48822000 Computerserver, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur