2. Verfahren
Verfahren
Titel: Online Card Management Systeem (OCMS), pasprinters onderhoud en supplies en kaartproductie
Beschreibung: Contracteren van een partij die ons kan migreren naar een SaaS cardmanagement systeem. In de toekomst kan de partij ons ondersteunen met flexibiliteit, onder andere aangaande nieuwe technieken. Optie bulkprint. Geraamde waarde 778.940,00 euro exclusief btw
Interne Kennung: 2024EA10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SaaS OCMS en services
Beschreibung: Zie leidraad hoofdstuk 3.2 Migratie naar OCMS, levering supplies voor circa printers, jaarlijks circa 10.000 studentenpassen en 2.000 medewerkerspassen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30160000 Magnetkarten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toekomstige ontwikkelingen zijn mogelijk naast de fysieke pas ook een digitale pas. ook andere vormen van toegangscontrole worden in de toekomst mogelijk.