762138-2025 - Ergebnis
Polen – Bewertungs- und Testinstrumente – SZP/243-163/2025 Dostawa tribometru próżniowego z możliwością grzania i chłodzenia, wraz z instalacją, oprogramowaniem i instruktażem dla użytkowników.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-163/2025 Dostawa tribometru próżniowego z możliwością grzania i chłodzenia, wraz z instalacją, oprogramowaniem i instruktażem dla użytkowników.
BeschreibungSZP/243-163/2025 Dostawa tribometru próżniowego z możliwością grzania i chłodzenia, wraz z instalacją, oprogramowaniem i instruktażem dla użytkowników. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tribometru próżniowego z możliwością grzania i chłodzenia, wraz z instalacją, oprogramowaniem i instruktażem dla użytkowników. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. CPV: 38900000-4 Różne przyrządy do badań lub testowania 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Łukasiewicza 5, 50-371 Wrocław, Wydział Mechaniczny, Katedra Obróbki Plastycznej, Spawalnictwa i Metrologii, bud. B9, pok. 407). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 6. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 140 dni od daty podpisania umowy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 03/11/2025 (90 dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 10.8. PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy - opis oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców pozwalającego stwierdzić zgodność z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi w załączniku nr 3. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje parametry techniczne i funkcjonalne urządzenia, oferowane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ. Wymóg wskazania „Nazwa, typ, model i producent oferowanego urządzenia” oraz „Nazwa oprogramowania” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 12.1.zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.2.uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.3.sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający stawia warunek w powyższym zakresie. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 1 dostawę i instalację tribotesteru do badań zużycia ściernego o wartości co najmniej 500 000,00 zł. Dla ww. wartości wykazanych przez Wykonawcę w walucie innej niż PLN, Zamawiający przyjmie przelicznik według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego dla danej waluty z dnia opublikowania ogłoszenia o niniejszym zamówieniu w DUUE).
Vorherige Bekanntmachung426930-2025
Interne KennungSZP/243-163/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-163/2025 Dostawa tribometru próżniowego z możliwością grzania i chłodzenia, wraz z instalacją, oprogramowaniem i instruktażem dla użytkowników. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tribometru próżniowego z możliwością grzania i chłodzenia, wraz z instalacją, oprogramowaniem i instruktażem dla użytkowników. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. CPV: 38900000-4 Różne przyrządy do badań lub testowania 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Łukasiewicza 5, 50-371 Wrocław, Wydział Mechaniczny, Katedra Obróbki Plastycznej, Spawalnictwa i Metrologii, bud. B9, pok. 407). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne KennungLotA