2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boekingsplatform t.b.v. externe vergader-, evenement- en hotelaccommodaties
Beschreibung: Een boekingsplatform waarop medewerkers van Kentalis eenvoudig de externe vergader-, evenement- en/of hotelaccommodaties kunnen boeken. €1.063.519,00 incl. Btw Betreft de uitgaven voor de boekingen van externe vergader-, evenement- en/of hotelaccommodaties + een bemiddelingsvergoeding voor de periode 2022 t/m 2025.
Interne Kennung: Kentalis- JvdN - EVEH- 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: boekingsplatform t.b.v. externe vergader-, evenement- en hotelaccommodaties
Interne Kennung: 1