See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki: STAR, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z zakupem i dostawą części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki: STAR, HONKER, JELCZ, IVECO, OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT, znajdują się: dla części 1 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki STAR” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1A – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. dla części 2 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki HONKER” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1B – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. dla części 3 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki JELCZ” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1C – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. dla części 4 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki IVECO” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1D – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach. dla części 5 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marek: OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1E – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki STAR
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: dla części 1 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki STAR” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1A – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI DLA CZĘŚCI 1: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu nie więcej niż maksymalnie 300 % wartości zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki HONKER
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: dla części 2 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki HONKER” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1B – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI DLA CZĘŚCI 2: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu nie więcej niż maksymalnie 300 % wartości zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki JELCZ
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: dla części 3 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki JELCZ” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1C – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI DLA CZĘŚCI 3: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu nie więcej niż maksymalnie 300 % wartości zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki IVECO
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: dla części 4 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marki IVECO” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1D – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI DLA CZĘŚCI 4: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu nie więcej niż maksymalnie 300 % wartości zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marek: OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się: dla części 5 pn. „Zakup i dostawa części zamiennych (w trybie awaryjnym) do pojazdów marek: OPEL, FORD, VOLKSWAGEN, SKODA, FIAT” w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w załączniku nr 1E – Formularz cenowy oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia winna odbywać się zgodnie z zasadami określonymi w powyższych załącznikach.
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI DLA CZĘŚCI 5: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu nie więcej niż maksymalnie 300 % wartości zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.